Премини към съдържание

Щора за багажник Pajero Sport


Препоръчано мнение

Здравейте! Оказа,че съм имал грешна информация за една щора(бях информиран,че е за Хуйндай Санта Фе). След като разбрах,че не е от тази кола, поразпитах на няколко места и стигнах до извода, че въпросната щора е за Паджеро Спорт. Понеже не искам да заблуждавам някого отново, а щората е за продан, реших да попитам първо тук във форума дали някой може да ми каже дали това е точно щора за Паджеро Спорт. Също така ако се окаже,че е - понеже не успях да намеря такъв тип щора(поне в българските сайтове), ако някой си има представа ориентировъчна, нормална цена, която мога да искам на щората.

Благодаря ви предварително!

*Съжалявам,че снимките не са много добри, ако е нужно щом мога ще направя други.

**Никъде по самата щора няма нищо написано, което може да послужи за ориентир.

http://i65.tinypic.com/29xaz3o.jpg

post-21811-002279900 1487610375_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първа генерация щората е по правоъгълна. Може да е от спорт, но втора генерация. Тези на които вратите се отварят нагоре като нa комби. До колкото знам те не са внасяни и продавани в ЕС.

Според мен не е Спорт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за спорт не става, той пита за паджеро :icon_doh:

от къде да знае човек? :) като я гледам си е бая широка

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, питай го размерите тогава, той така или иначе иска да се отърве от тая щора.

Току виж пасна в П3 с малки поправки :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...