Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Да помогнем на малкия Жорко от Перник


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Моля ви да помогнем на малкият Жорко от Перник да бъде излекуван от коварните 3 тумора които са открили в главата му:

https://www.youtube.com/watch?v=CYceL-_iyE4

 

Пускам тази тема тук защото и аз вече съм баща и имам син и в следствие на мъката, която всяко едно човешко същество би изпитало след като изгледа видеото отгоре, бих искал да ви помоля да дарите кой колкото може на следната сметка:

 

БАНКОВА СМЕТКА В ПОМОЩ НА ГЕОРГИ:

IBAN: BG98FINV91501316905961

BIC FINVBGSF

Титуляр: Георги Георгиев Валентинов

 

А ето и предисторията, която искам да разкажа, защото видно всичкото това нещо което се случва на Жорко ми е на сърце:

 

Познавам Жорко лично, не съм вярвал, че има толкова възпитани деца в градът ни Перник като Жорко, който редовно идва да си играе с братовчедките му Мишел и Ивайла един етаж под нас в същата къща, в която живеем с жена ми, синът ми и майката на жена ми.

 

Аз лично съм си купувал всичките японски коли до сега воден от някаква максима която създадох в главата си, нещо от рода на "Като Жоро" старши в случая бащата на на Жорко, смисъл че той ми е нещо като вдъхновение за човек работещ упорито и постигащ мечтите си, мечти от клибъра на тази:

 

https://www.youtube.com/watch?v=7yM3GNDYFw4

 

Жоро старши и жена му Рени не ги познавам лично, само косвено от разказите на мой бивш състудент Николай - един от техните най - добри приятели, познавам лично сестра й на Рени, Лили, която живее под нас.

 

Манията ми по спортни автомобили е изцяло продиктувана от факта, че може би съм един от най - големите до сега скрити фенове на Жоро старши и всичките автомобилите, които съм си купувал до сега (в това число 2003 Mitsubishi Lancer ES (Cedia) 4G94 US model, който същност е базата на 2005 WRC Evolution и досегашният ми STI V7 Prodrive) изцяло съм закупил заради зародената в главата ми максима "Като Жоро" старши !

 

Единственото нещо, като баща, което искам да видя -също и моя персонална мечта, а предполагам и мечта на Жоро старши е как малкият Жорко, застава на подиум на първо място, след като успешно е завоювал първото място във какъвто и да било автомобилен спорт или каквато и да било друга дисциплина, с две думи силно искам на Жорко да му излекуват туморите в главата.

 

Моля ви колеги, нека който с колкото може да помогне на Жорко да живее, сметката може да намерите малко по нагоре в поста!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече го направих:

 

IMG_20170213_140349.jpg

 

направете го и вие, дарете колкото можете, не е задължително да е много, но колкото повече толкова по добре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега едно ГОЛЯМО БРАВО ,дано се оправи малчугана и това да остане само лош спомен .

П.С: Извинявай за минуса на репутацията ,стана по погрешка .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано повече хора последват примера ми , било то поне с двуцифрена или ако са по щедри с 3 цифрена сума, важното е Жорко да се оправи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...