Премини към съдържание

Проблем с електричеството Mitsubishi Outlander I 2.0 бензин/газ


Препоръчано мнение

Здравейте, след като застудя започна да ми се явява следния проблем. След като колата загрее започва да примигва електричеството докато съм в движение. Радиото започва да премигва, климатика както си духа и започва да се намаля и усилва сам и осветлението на таблото започва да премигва. Някакви идеи от какво може да е? Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да ми кацете колко ампера трябва да е акумулатора?

....от 60 до 65 Аh трябва да е, и пусков ток от 580 до към 640А .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след като застудя започна да ми се явява следния проблем. След като колата загрее започва да примигва електричеството докато съм в движение. Радиото започва да премигва, климатика както си духа и започва да се намаля и усилва сам и осветлението на таблото започва да премигва. Някакви идеи от какво може да е? Благодаря предварително.

.....клемата от акумулатора до алтернатора, или по точно от алт-ра излиза една шпилка с гайка, а на нея е централния кабел към акумулатора, виж там да не се е развила гайката.....другото е да се премери пак от там без кабела да е закачен напрежението на алтернатора при работещ мотор, то трябва да е стабилно 14.2-14.5В без колебания.....може да проверите и самото реле регулатор, дали не се е разхлабило ,за целта обаче трябва да свалите алт-ра и да го отворите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да попитам,Спейс стар 1,3 ,колко апера трябва да е акумолатора?Сега съм с Банер с който купих колата преди 6 години,а за да го видя трябва да го сваля, а неискам.Още един въпрос ,възможно ли е Банера ,който се предлага България да е с по–лошо качество и ако някой е купувал да сподели мнение , а може да ми предложите друга марка. Благодаря на всеки който сподели мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах с Банер един форд куриер,не знам точно 3 или 4 години и така го продадох- безсмъртен акомулатор( според мен ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, смених акумулатора и нещата с ел инсталацията се оправи, но пък когато съм на газ сега започнаха да ми падат оборотите много когато съм на свободен ход. Падат до 500 и пак усещам че се мъчи двигателя. Идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...