Премини към съдържание

Носачи задна ос


endo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Имам Галант 98 година дизеловият двигател седан разхлопа се задницата доста и я вкарах в сервиз казаха ми че тампоните на носачите от задната ос напаво са си заминали и в момента возията е отвротителна, но се оказа и че не се продават като резервни части или поне ги няма при дилъри като Inter Cars, Auto Kelly, Euro 07 и подобни. Исках да питам някой срещал ли се е с този проблем и намерил ли му е решение предполагам че в "Балканстар" ще ми свършат работа но може би вече цената ще е коренно различна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://s47.radikal.ru/i118/0910/f9/26d619c825af.jpg

Надявам се да върши работа.

Имам на компютъра(пиша от телефон) списък с тампоните, ако успея да го намеря ще постна.

Препоръчвам да търсиш RBI, някой от тампоните са съвместими с такива от хонда и хюндай. Фебест го избягвай, въпреки че точно от тях могат да бъдат открити повечето тампони, но срещам крайно негативни коментари относно качеството им, а и слагах такива на един IS200 и не издържаха много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Сменяш носачи MR124293 и 94. Ако изчезне "хлопането" пробваш реглаж на заден мост и оглеждаш втулките на останалите носачи, посочени в предходния пост.

2. Най вероятно ще имаш големи отклонения в сходимостта. Сменяш всяка втулка с променена геометрия или ако желаеш всички и отново отиваш на реглаж.

3. Ако всичко е наред по сходимостта на задния мост - реглаж на предница и си готов.

 

П.П. Огледай добре и задните амортисьори - "хлопане" се чува и от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и благодаря за бързите отговори :)

frantic_ Полезна снимка за която изказвам истинска благодарност

Bogdan Hlebarov Благодаря и за твоите съвети ще имам в предвид препоръките ти (П.П. амаортесьорите са на около 6 месеца чисто нови Kayaba мисля че не би трябвало да имам проблеми от тях но ще накарам майстора да им хвърли по един поглед)

plamen nikolov може ли да ми кажеш горе долу някакъв ориентир като цена колко пари ти излезе горе долу цената на носачите от Балканстар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сменял носачи. Смених всичко тампони по носачите +реглажните болтове.Тампоните са по 15-20лв.за 1бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...