Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нови тениски на клуба


TASSO

Препоръчано мнение

Преди съм купувал от тук за службата плат за тапициране на витрини.

Може да имат и за тениски?

http://www.psirontex.com/index.php?lng=bg&p=p

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Вики, видиш ли на мене какво ми беше :icon_crying:

 

Страшно няма, но пиша тук, за да знаят хората, че има забавяне..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшно няма, но пиша тук, за да знаят хората, че има забавяне..

Докато стане време да ходим по къс ръкав има доста време. Ако белите са на същата цена ще си взема 2.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Да дам малко свежа информация, минаваме на бял вариант за тениските. Днес се оказа, че обещания червен цвят не е точно червен и купих бял.

Ще видим сега около празниците как ще работят хората и да излязат първите готови тениски. Разлика в цената няма.

 

Искам само да помоля вече поръчалите колеги, ако някой се отказва от поръчката си заради цвета да ми каже.

Ще съм благодарен и на тези които не се отказват пак да ми кажат :)

При първи готови тениски ще обновя снимките!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Да дам малко свежа информация, минаваме на бял вариант за тениските. Днес се оказа, че обещания червен цвят не е точно червен и купих бял.

Ще видим сега около празниците как ще работят хората и да излязат първите готови тениски. Разлика в цената няма.

 

Искам само да помоля вече поръчалите колеги, ако някой се отказва от поръчката си заради цвета да ми каже.

Ще съм благодарен и на тези които не се отказват пак да ми кажат :)

При първи готови тениски ще обновя снимките!

 

Поздрави!

Аз си потвърждавам Заявката! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Да дам малко свежа информация, минаваме на бял вариант за тениските. Днес се оказа, че обещания червен цвят не е точно червен и купих бял.

Ще видим сега около празниците как ще работят хората и да излязат първите готови тениски. Разлика в цената няма.

 

Искам само да помоля вече поръчалите колеги, ако някой се отказва от поръчката си заради цвета да ми каже.

Ще съм благодарен и на тези които не се отказват пак да ми кажат :)

При първи готови тениски ще обновя снимките!

 

Поздрави!

 

Иаз.и.азhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gifСамо да видя как са размерите,че с тоя голям корем не знам колко хххххх ще трябва да е.Може ли да видя как са размерите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иаз.и.азhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gifСамо да видя как са размерите,че с тоя голям корем не знам колко хххххх ще трябва да е.Може ли да видя как са размерите?

 

Виж тук Жоре: https://drive.google.com/file/d/0B4jyd1nP9H6wMURiMjlmY1MyMDg/view?usp=sharing

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Вече имаме няколко броя бели тениски, в списъка ще отмятам потвърдилите заявките си от червени тениски за бели и ще започнем да им изпращаме по Еконт с наложен платеж. За Пловдив, ще дам тениските лично(което ме навежда на мисълта за среща в края на идната седмица)

t1.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Блъскал си яко у залата, пич...

 

Само на кебапчета и антибиотици съм + малко витамин Ц

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам 2 броя размер L .

 

Благдаря предварително.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам 2 броя размер L .

 

Благдаря предварително.

Поздрави

 

Здравей колега,

Имаше 2 поръчки от теб едната с 2 L-ки, другата поръчка с 1 L-ка. Тази с едната съм е задраскал и крайната бройка остана 2 L-ки.

Данните за контакт са: Николай Велиславов Бочев, 0899190269, Град София, ж.к. Лозенец, ул."Кораб Планина" No:32

Ако може само да ми потвърдиш така ли е.

 

Аз след работа ще мина да видя какво е положението и при възможност утре да започнат да ги разпращат по Еконт

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Вики,

Ще има ли размер и за малкия ?

 

Готово, вече има опция за избиране на детски размери (последните 2 опции) :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Имаше 2 поръчки от теб едната с 2 L-ки, другата поръчка с 1 L-ка. Тази с едната съм е задраскал и крайната бройка остана 2 L-ки.

Данните за контакт са: Николай Велиславов Бочев, 0899190269, Град София, ж.к. Лозенец, ул."Кораб Планина" No:32

Ако може само да ми потвърдиш така ли е.

 

Аз след работа ще мина да видя какво е положението и при възможност утре да започнат да ги разпращат по Еконт

 

Да колега, точно ! 2 тениски L !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Би трябвало вече да започнете да получавате вашите тениски, в списъка са отбелязани изпратените бройки. Хората поръчали анцузи ще им бъдат изпратени заедно днес или утре(ако няма лоши изненади).

Нека който си получи пратката да сподели мнение дали всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо да се похваля, че съм първия, дето си има тениски и видях, че има и други в таблицата.

Тениските ми харесват, само дето съм си подценил тумбака.

 

Пускам в обръщение една тениска размер L - който иска, моля да пише или да се обади (цена - като за нова :rolleyes: )

 

Вики, аз може ли да си поръчам пак в таблицата? (малко по-големи)

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Избързахме малко с радостите.. Оказа се, че в бързината е станала малка грешка с височините на размерите от L нагоре.

Ще ви помоля да пробвате тениските и ако на някой му е много къса да ми пише на лично, ще му направим нова тениска и ще взема старата.

 

Извиняваме се за грешката, надявам се на повечето от вас да не са им къси

 

ПП: Тоше, може да поръчаш и нова, а може и да я сменим.. Както прецениш

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...