Премини към съдържание

Galant с предна броня Lancer


Dinev-Galant

Препоръчано мнение

Здравейте,много се запалих по една идея от снимка,а именно Галан 98-99 с предна броня от Лансер 2008-->

Дали размерите от край до край ще паснат...няма от къде да взема размерите,иначе бих дал резултати а не запитване 🙂

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://s3.amazonaws.com/client-storage/12504-08e3d4a1-880b-4b11-80ae-c834b7100faa/Mitsubishi_Galant.jpg и http://www.jmautosports.com/mitsubishi-galant това са снимките по линкове.Дано не нарушавам някое правило на форума с линковете
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, почти съм сигурен, че тази броня си е фабричната от Авансов V6 Галант (смисъл този фейслифтовия). Просто е леко преправен на места, и боядисан да прилича малко на ЕВО.

 

Лично мисля, че Галантът изглежда 100 пъти по-красив от ЕВОтата, но това е просто мое мнение. Но все пак, така като гледам, ако намериш фейслифтовата броня на Галанта и я дадеш на някой по-кадърен майстор по боди китове, със сигурност ще може да докара тази визия като преправи бронята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата. Това е авансова броня на галант, доста преправена. Инак съм сигурен, че от лансер Х бронята няма начин да стане на галант. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори и мнения,сега ще разгледам този модел Advance v6.Аз много харесвам Лансера след 2008 и като видях галант с броня на лансер ме впечатли много,аз карам Галант2.0 тд 99г. и няма спор..много красив модел на Мицубиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...