Премини към съдържание

Предни шенкели - за преминаване към спирачни апарати с 16 см. междуболтово.


sunnyboy115

Препоръчано мнение

Търсят се предни шенкели 2 бр. - за преминаване към спирачни апарати с 16 см. междуболтово разстояние на апарата.

 

:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиния и лесен вариант е да вземеш 2 планки на апарата от Мицу Outlander 2003-2006 мисля че бяха годините. Номера на частта е MR307282. Захвата му е 130мм но позволява да се сложи двубуталния апарат, който захваща до 294мм диск. Предостатъчно за кола под 200 коня :)!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиния и лесен вариант е да вземеш 2 планки на апарата от Мицу Outlander 2003-2006 мисля че бяха годините. Номера на частта е MR307282. Захвата му е 130мм но позволява да се сложи двубуталния апарат, който захваща до 294мм диск. Предостатъчно за кола под 200 коня :)!

Доколкто съм запознат по темата, моите шенкели са на около 12 см. междуболтово разстояние за захващане на спирачния апарат и е с малките дискове 256 мм. Поразрових се но не можах да си обясня дали е възможно само със смяната на планката да се заменят апаратите с двубутални и да се сложи по-голям диск ?

 

четиво : https://www.drive2.ru/b/2167076/

 

Редакция: Джантие са 15-ки.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си готов да се откажеш от 15-те и да минеш минимум на 16-ки, те съветвам да послушаш съвета на колегата, направо да вземеш апарати от Outlander, да вземеш дискове на 294mm(нужно е да се разпробият на 4 дупки) и да не го мислиш повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си готов да се откажеш от 15-те и да минеш минимум на 16-ки, те съветвам да послушаш съвета на колегата, направо да вземеш апарати от Outlander, да вземеш дискове на 294mm(нужно е да се разпробият на 4 дупки) и да не го мислиш повече.

 

Видимо нямам възможност да заменя 8 бр. джанти 15-ки с гумите, значи продължавам да търся шенкели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...