Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Приветы из Москвы!


Препоръчано мнение

Всем привет. Я не знаю, поймёт ли меня кто-то здесь, но рискну задать вопросы:

1. Я в октябре беру Лансер 10 и собираюсь на нём приехать в Болгарию. Продаётся ли у вас уже эта модель ММС? Есть ли вблизи побережья Ч.М. сервисы ММС?

2. Какой маршрут наиболее оптимален? Стоит ли ехать через Румынию, или лучше паромом из Украины?

3. Насколько безопасна езда по Болгарии в плане угона(кражи) машины?

4. Еду присмотреть себе квартиру (апартаменты) на ч.м. побережье - какие цены и где лучше всего покупать?

 

Спасибо.

 

 

Привет, на счет угонa машины, советую тебя не приезжать на новой машине. У меня 2 машины, Галант со всеми опциями и простая Каризма без ни одной опции (нет даже климы). Я живу в Австрии и когда приезжаем в Болгарию, всегда берем Каризму и забываем временно о Галанте. Всегда что то случается машине - кто то ключом нарисует, кто то дверями ударит (обычно двери открывают до упора в двери соседа), стекло лопнуло, меняли шарнир после удара в яму, и так далее. Две недели езды в Болгарии приносят более повреждений чем несколько лет езды в Австрии. Не советую! Знаю одного поляка, который вышел из новой Тойоты сигареты купить, имел на себе только одеждь как на пляжу, и когда возвратился машины уже не было.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A я еще знаю что надо бьт окуратньм везде .А не как етот поляк -дурак .

След като колата ти се чупи из БГ пътищата тогава какво ли ще стане ако отидеш например в Украина - без кола ли ще останеш .Или колата ти е лоша или си лош водитель.

 

http://www.picvalley.net/u/124/30822_624.GIFБележка от админ! Личните обиди във форума са забранени!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A я еще знаю что надо бьт окуратньм везде .А не как етот поляк -дурак .

След като колата ти се чупи из БГ пътищата тогава какво ли ще стане ако отидеш например в Украина - без кола ли ще останеш .Или колата ти е лоша или си лош водитель.

 

http://www.picvalley.net/u/124/30822_624.GIFБележка от админ! Личните обиди във форума са забранени!

 

Да останеш по джапанки и бермудки в центъра на чужд град, с джобни пари, е нещо което не заслужава и най-големия дурак, поляк ли ще е, руснак или албанец - без значение.

 

Един мой колега ходи до Украина в някаква деревня миналата година покрай някаква женщина, и след това се наложи да смени цялото (буквально) окачване на нов Гольф. Определено и той като мен е бил лош водитель с кофти кола (във второ съм между другото убежден :icon_dance: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега как ги правите вие тези неща

Аз преди около 2 седмици се върнах оттам .

Имаше един път от Рени до Одеса това около 360 км -та половината път беше само чакъл.

Бяха го подготвили за асфалт ама така си и стои още .

Та мисълта ми по този чакъл с бмв то карах с скорост 120 км отзад се вдигаше пушилка сигурно 5 метра нагоре .

Защо карах така -зашото имах още 1000 км път натам .И трябваше да карам бързо .

ТА какво искам да ти кажа.Че на колата и нямаше абсолютно нищо.А пък натам след Херсон в посока Донетцк е около 500 км какви пътища има -много калпави ама не съм видял счупена кола

Ако е читава колата чак толкова лесно не се чупи .

Та това ми бе мнението

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да останеш по джапанки и бермудки в центъра на чужд град, с джобни пари, е нещо което не заслужава и най-големия дурак, поляк ли ще е, руснак или албанец - без значение.

 

Един мой колега ходи до Украина в някаква деревня миналата година покрай някаква женщина, и след това се наложи да смени цялото (буквально) окачване на нов Гольф. Определено и той като мен е бил лош водитель с кофти кола (във второ съм между другото убежден :icon_dance: )

 

 

 

А пък да счупиш нов голф -незнам какъв тиранин тръбва да си .

НЕ ги обичам голфовете ама нов и да се счупи ми е малко трудно за вярване.

Относно твоя приятел поляка - е никак не мога да се съглася да излезеш само за цигарки и да ти откраднат колата -това трябва да е било егати следенето .

Или да не излезе твоя случаи като случаи с турците които плюваха България че са им откраднали Мерцедес АМГ а после се оказало че са го продали а парите профукали по казината в София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Короче, квартиру хотел покупать для мамы, она за последние пару дней что-то резко передумала на долгий срок выезжать заграницу, вся в сомнениях. Пока вся эта затея приостанавливается. Извините, что "гонял ветер" по конфе... Вы действительно замечательные и очень отзывчивые люди - телефоны сохранил. Идею прокатиться на Лансе в Болгарию, естественно, не оставил. Если судьба забросит в Москву - тел. я оставлял, звоните, чем могу - помогу. Спасибо всем, кто помогал советами бестолковому русичу :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или да не излезе твоя случаи като случаи с турците които плюваха България че са им откраднали Мерцедес АМГ а после се оказало че са го продали а парите профукали по казината в София

 

Съвестта ми ще е по-чиста ако кажа на човека да внимава отколкото да го излъжа че може да я остави пред блока.

 

Казах!

 

и ти каза

 

Разбрахме се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...