Премини към съдържание

Охлузена задна броня


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Вчера някой ми е надрал задната броня на подземен паркинг където спирам :icon_censored: По принцип нищо сериозно ама е неприятно на нова кола (2004) да седи така.

Ходих при засрахователите на оглед, но всичко опира до възможностите на сервиза.

Имам един въпрос - някой има ли представа колко време отнема оправянето на задна броня заедно с пластмасовата лайсна в БС. Застрахователя ще плати за сервиза на вносителя - някой има ли опит с подобни проблеми, дали БС имат в наличност тези резервни части?

Благодаря предварително... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Съжалявам за случката. :(

Много ли е ударена? Няма ли начин да се залепи и пребоядиса, че иначе в БС трябва да почакаш, за да ти я докарат от Холандия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Вчера някой ми е надрал задната броня на подземен паркинг където спирам :icon_censored: По принцип нищо сериозно ама е неприятно на нова кола (2004) да седи така.

Ходих при засрахователите на оглед, но всичко опира до възможностите на сервиза.

Имам един въпрос - някой има ли представа колко време отнема оправянето на задна броня заедно с пластмасовата лайсна в БС. Застрахователя ще плати за сервиза на вносителя - някой има ли опит с подобни проблеми, дали БС имат в наличност тези резервни части?

Благодаря предварително... :icon_bye:

 

 

Така, както виждам ти май друг вариант нямаш освен БС, т.е. те най-точно ще ти отговорят!!! А иначе тези момчета на Хемус преди светофара за семинарията съм сигурен, че биха ти я направили перфектно, зависи от договорките ти със застрахователите!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...