Премини към съдържание

Свирещи задни спирачки


FearSoft

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Имам един много странен проблем - задните ми спирачки от време навреме свирят. Работата е, че не го правят постоянно, а само когато си решат! Отзад съм с дискови спирачки, феродото е поне 5-7 мм. дебело все още, дисковете са добре. Двама техници ги гледаха досега и двамата казаха - карай, докато стане време за смяна. Ама мен си ме дразни!

Иначе колата си спира перфектно, ръчната си работи идеално...Никакви проблеми като цяло. Някой да има идея от какво може да се получава това? Апаратите ли, накладките ли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам един много странен проблем - задните ми спирачки от време навреме свирят. Работата е, че не го правят постоянно, а само когато си решат! Отзад съм с дискови спирачки, феродото е поне 5-7 мм. дебело все още, дисковете са добре. Двама техници ги гледаха досега и двамата казаха - карай, докато стане време за смяна. Ама мен си ме дразни!

Иначе колата си спира перфектно, ръчната си работи идеално...Никакви проблеми като цяло. Някой да има идея от какво може да се получава това? Апаратите ли, накладките ли...

 

Некачествено феродо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е това, ще се сменят догодина и ще видим. Иначе предните са оригинални, на Митцубиши. Колата е наскоро внесена от Италия и явно е обслужвана с правилните части. Но ще видим...

Благодаря все пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...