Премини към съдържание

Паджеро3 смяна тампони предни носачи


Препоръчано мнение

Здравейте. Налага се смяна на тампони на предни долни носачи. Знае ли някой начин за вадене на регулиращите болтове,различен от рязането им. Не искат да мръднат,камоли да ги избия . На левия болтовете ги отрязах със самоделно направена ножовка,но е много трудно,така че ако някой има по-добра идея нека сподели. Блг .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Налага се смяна на тампони на предни долни носачи. Знае ли някой начин за вадене на регулиращите болтове,различен от рязането им. Не искат да мръднат,камоли да ги избия . На левия болтовете ги отрязах със самоделно направена ножовка,но е много трудно,така че ако някой има по-добра идея нека сподели. Блг .

.....аз ги свалям с оксижена ......първо изгаряш гумата и после грееш болта и едната му втулка,до червено....след това ги охлаждаш и с чука лего ги чукваш.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А има ли шанс да раздвижа рег.болтове на задните насачи и ако да ,какъв е начина . Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А има ли шанс да раздвижа рег.болтове на задните насачи и ако да ,какъв е начина . Благодаря предварително.

....едва ли ще ги раздвижиш......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

става, но е голяма мъка, необходими са ти много търпение и ВД40

Редактирано от xcm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ще пробвам всяка възможност,че доколкото видях бегло единия тампон е в кутия и ще трябва внимателно да се огледа от всякаде да се прецени какви са вариантите. Ако някой има идеи да казва ,че за предните носачи го закарах на сервиз,а се наложи да ходя аз да си го правя,защото майстора се отказа и затова ще го правя в моя гараж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ще пробвам всяка възможност,че доколкото видях бегло единия тампон е в кутия и ще трябва внимателно да се огледа от всякаде да се прецени какви са вариантите. Ако някой има идеи да казва ,че за предните носачи го закарах на сервиз,а се наложи да ходя аз да си го правя,защото майстора се отказа и затова ще го правя в моя гараж.

.....това не е за всеки майстор или сервиз....ако искате, елате при нас.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм на 500км нямаше да му мисля.Благодаря, ще обмисля възможностите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...