Премини към съдържание

Eclipse 99 Vs Eclipse 2002


Препоръчано мнение

Ами от заглавието мисля става ясно на всички за какво иде реч.....Мисля да си взимам един от двата модела но не мога и не мога да реша кой ще да е...все чувам хубави неща и за двата...на външен вид еднакво ми харесват.Така че оставам и хората който имат по-голям опит с колите да си кажат мнението.

Коя от двете повече си заслужава,е по пъргава и бърза и всичко въобще! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че колегата се интересува от 1999 2.0 и 2002 2.4 мотора. И аз му казах 1999 да взима, ама явно иска повече мнения :P

Да,така си е.Няма да откажа още някой друг доволен шофиор на Еклипс да си каже мнението

Иначе почти на 100% съм взел решение,но изчаквам още малко..... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за '99-та. Може да съм с крайслеровият двигател, но визията на колата е убийствена. 3G на снимка страшно много ми харесва, но на живо не успя да ме грабне, както го направи 2G. Само видях колата и казах: Ето това е моята кола. И след това я взех:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

99г. 2.4GDI моторите били проблемни дочух,не че са лоши а по скоро капризни.

Той говори за 2.4 ECI Multi............ :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моето ............

 

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632633652409531250.jpg

 

2.4L ECI Multi 152 h.p. и никак не беше лош..........типтроник беше и си вървеше добре........ :icon_thumbup:

 

но и на мен ми харесва повече 2G модела и до ден днешен също............ :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...