Премини към съдържание

Lancer X шум в купето.


laker

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Имам няколко въпроса към собствениците на Lancer X (предполагам, че важи и за EVO X).

 

1. Някой сменял ли си е панела радиото ? Става въпрос за този модел радио. Фабричното радио е ужасно (поне моето), play-ването на CD в последно време изобщо не работи, да не говорим, че няма изходи за USB, etc. Другият проблем е, че скърца ужасно. Въпросът ми е дали някъде в БГ продават подобни панели, на които може да се сложи нещо прилично, например 7" android screen. Питам, защото не искам да купя нещо от ebay, amazon и да се окаже, че скърца по същия начин, все едно всеки момент ще се разпадне.

 

2. Някой правил ли е шумоизолация? Става въпрос за шума от двигателя. В случая говоря за 2.0 DI-D моделът, предполагам, че бензиновите са по-тихи. Ако може някой да ми препоръча място в София, където правят подобни изолации, ще съм много благодарен.

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и двата въпроса са дискутирани много пъти, направи си моля те труда първо да потърсиш преди да пускаш нова тема.

 

Варианти за радиото има много, ама тук в БГ не държат такива неща на склад, успех в търсенето.

 

Печката си трака, факт, а тази кола няма грам изолация. Ако изолираш предният капак може би ще намалиш шума, поне става лесно. Има материали предназначени за високотемпературна употреба които биха ти свършили работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...