Премини към съдържание

Смяна пружини 2.0 td


Capadonna

Препоръчано мнение

Понеже явно старият собственик е бил "спортистче" и е сложил спортни пружини и колата опира на всеки легнал полицай, та въпросът е мога ли да сложа пружини от по тежък двигател 2.4 или 2.5 ?

Темата е за галант раздела :icon_blush:

Редактирано от Capadonna
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може бе ,човек аз точно туй правих след като си смених маслото ,че задните крака на спейсъра ,бяха много уморени и клекнали , и по бедност се опощих за две нови ,като платих 90 лева, и като че ли от Мерцедес точно паснаха ,плюс 1 мм по-дебели в навивката, и видях че уморените крака се изправиха ,с опция , и гуми 175-70 -14 по 30 лева!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, първо - за пореден път нищо не ти се разбра от поста.

Второ - човека уточни, че говорим за Галант, но ти си мислиш, че всички карат Спейсъри или че всички коли приличат на Спейсъри.

Ако трябва да перафразирам въпроса на човека, би звучал така: Пружините на Галант 2.0 тд, 2.5 и 2.4 взаимозаменяеми ли са? Е, не са - доколкото имам спомен от други теми, в които са взимали участие и колеги, които могат да кажат с точност. Ти можеш ли?

И трето - вече ти направиха забележка в друга тема, че "на всяка манджа мерудия слагаш", не я ли видя?

Поздрави.

 

Говорим за Галант, не за Мерцедес. И аз съм присаждал чужди пружини, но ще запазя информацията за себе си, защото няма отношение към темата.

И няма модел "Мицубиши Старт" - оправи си подписа ;).

Редактирано от vld1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е щом е така, седете си в вашшето гърне с мерудия,.....а аз ще отида в другите форуми, където никой не си и помисля да говори . всичко хубаво и желая добро здраве на колите ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...