Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Фабрични дефекти в модели на Мицубиши


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

Преди няколко дена попаднах на статията от посочения линк:

 

http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/27805-novi-seriozni-nepriiatnosti-za-mitsubishi/?utm_source=dnesbox&utm_medium=link&utm_campaign=footer

 

Следейки редовно темите във форума имам наблюдения, че известна част от нас са имали /и имат/ проблеми съвпадащи с описаните в статията.

 

Аз самия от няколко месеца съм с постоянно активираща се повреда на ABS/ASC. Проблема се появява и изчезва периодично, като често това се случва при сътресение на колата при преминаване през неравност на пътното платно. При компютърен тест излиза грешка: "Ниско напрежение на помпа ABS - код С2116". Случващото се с колата ми съвпада с описаните проблеми в статията.

 

Решил съм след няколко седмици да отида до Балканстар - Варна и да разбера, дали има стартирана процедура за отстраняване на подобни проблеми за автомобилите продадени в БГ.

 

Ако, някой от вас има желание може да сподели мнение по написаното и относно статията и още повече, ако има информация за задействана сервизна акция чрез Балканстар за отстраняване на проблеми по автомобилите продадени от тях. Това ще бъде изключително полезно за повечето колеги с подобни проблеми.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги!

 

Преди няколко дена попаднах на статията от посочения линк:

 

http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/27805-novi-seriozni-nepriiatnosti-za-mitsubishi/?utm_source=dnesbox&utm_medium=link&utm_campaign=footer

 

Следейки редовно темите във форума имам наблюдения, че известна част от нас са имали /и имат/ проблеми съвпадащи с описаните в статията.

 

Аз самия от няколко месеца съм с постоянно активираща се повреда на ABS/ASC. Проблема се появява и изчезва периодично, като често това се случва при сътресение на колата при преминаване през неравност на пътното платно. При компютърен тест излиза грешка: "Ниско напрежение на помпа ABS - код С2116". Случващото се с колата ми съвпада с описаните проблеми в статията.

 

Решил съм след няколко седмици да отида до Балканстар - Варна и да разбера, дали има стартирана процедура за отстраняване на подобни проблеми за автомобилите продадени в БГ.

 

Ако, някой от вас има желание може да сподели мнение по написаното и относно статията и още повече, ако има информация за задействана сервизна акция чрез Балканстар за отстраняване на проблеми по автомобилите продадени от тях. Това ще бъде изключително полезно за повечето колеги с подобни проблеми.

 

Поздрави!

 

Здравей колега,

От известно време имам същия проблем, само дето вече предупреждението (abs, asc off...) не изчезва, а си стои през цялото време. От Балканстар ми казаха, че помпата на abs-а прекъсвала за мн кратки интереали от време, което водело до предупреждението на таблото, но де факто abs-а си бил работел и нямало проблеми да се кара колата така. Това което ме притеснява е, че по време на диагностиката в БС предупреждението беше изчезнало, а както вече писах, от едно известно време си свети постоянно. Явно трябва пак да ходя до там и да прежаля още 100+ лв, но поне да знам дали имам повод да се притеснявам, че abs-а е сдал багажа тотално.

Та така, дано съм бил полезен до някъде. Ще се радвам, ако някой сподели мнение по въпроса, тъй като явно проблемът започва да се среща при все повече коли.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги!

 

Преди няколко дена попаднах на статията от посочения линк:

 

http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/27805-novi-seriozni-nepriiatnosti-za-mitsubishi/?utm_source=dnesbox&utm_medium=link&utm_campaign=footer

 

Следейки редовно темите във форума имам наблюдения, че известна част от нас са имали /и имат/ проблеми съвпадащи с описаните в статията.

 

Аз самия от няколко месеца съм с постоянно активираща се повреда на ABS/ASC. Проблема се появява и изчезва периодично, като често това се случва при сътресение на колата при преминаване през неравност на пътното платно. При компютърен тест излиза грешка: "Ниско напрежение на помпа ABS - код С2116". Случващото се с колата ми съвпада с описаните проблеми в статията.

 

Решил съм след няколко седмици да отида до Балканстар - Варна и да разбера, дали има стартирана процедура за отстраняване на подобни проблеми за автомобилите продадени в БГ.

 

Ако, някой от вас има желание може да сподели мнение по написаното и относно статията и още повече, ако има информация за задействана сервизна акция чрез Балканстар за отстраняване на проблеми по автомобилите продадени от тях. Това ще бъде изключително полезно за повечето колеги с подобни проблеми.

 

Поздрави!

Здравейте, колеги

Аз също се боря със същия проблем. А това, че АБС-ът работи когато светне лампата е абсолютно погрешно. След като проверих каква е цената му нов започнах да търся вариант за ремонт. Ходих два пъти при DJ Tumbi, но не пожъна успех. След това открих едни електрончици във Варна, които на третото отваряне на модула отстраниха проблема. Покарах 8-9месеца и преди месец ми светна пак лампата. Дорева ми се :( Споделете опит, ако сте намерили някакво решение или кампания на производителя Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...