Премини към съдържание

Предни криви носачи(долни задни)


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

имам за смяна на предното окачване десен крив носач. Предложи ми цена от 215лв. за японски (не спомена марката)и 148 лв. за TRW. Нормална ли е тази цена според вас? Колко излиза рециклирането на тези носачи и струва ли си въобще да се занимавам? Къде мога да направя това във Велико Търново или да ги изпратя по еконт евентуално? Изключвам варианта да търся втора употреба.

 

Благодаря предварително за мненията!

Поздрави,

Валери

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална,а за рециклиране ако те устройва това,че ще минеш 20-30хил.км давай.Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

имам за смяна на предното окачване десен крив носач. Предложи ми цена от 215лв. за японски (не спомена марката)и 148 лв. за TRW. Нормална ли е тази цена според вас? Колко излиза рециклирането на тези носачи и струва ли си въобще да се занимавам? Къде мога да направя това във Велико Търново или да ги изпратя по еконт евентуално? Изключвам варианта да търся втора употреба.

 

Благодаря предварително за мненията!

Поздрави,

Валери

 

Този японският, който са ти предложили,най-вероятно е на YAMATO. Клиентската му цена е 215лв.

Аз ги давам доста по евтино.

http://mitsubishito.com/index.php?route=product/product&path=138_148_153_188&product_id=510

И на MOOG ще имам носачи в четвъртък ми пристигат.Те са на 120лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За рециклирането трябва да си прецениш, защото ако е само шарнира ок или само някой от тампоните.

Аз бях с такъв ТРВ около 40к км го карах, но се беше прокъсало упл на шарнира беше влезнало вода и така. Сега пак съм с 2 такива ТРВ-та.

 

Майстора каза, че е взел отстъпка от Тех-ко, 2 предни носача Каво + 2 задни ТРВ и кормилни накрайници 1 бр. Каво, реглаж и труд беше 490лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го взех с приятелска отстъпка-80.00лв/японски/.Сега чакам утре да го сменя,но нещо сервизите имат много работа и май сам ще го сменям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го взех с приятелска отстъпка-80.00лв/японски/.Сега чакам утре да го сменя,но нещо сервизите имат много работа и май сам ще го сменям.

 

Внимавай с двата болта които го държат за купето /откъм тампона/ имат навика да се късат при развиване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с двата болта които го държат за купето /откъм тампона/ имат навика да се късат при развиване.

Мерси,внимавах.Един час смяна с почивка за кафенце.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...