Премини към съдържание

Диагностика на GDI мотор в София


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, някой може ли да препоръча място в София за диагностика на този двигател. Ако е проблем да се пише във форума, може да ми пишете лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой може ли да препоръча място в София за диагностика на този двигател. Ако е проблем да се пише във форума, може да ми пишете лично.

Колега аз обиколих не малко сервизи и никаде неможаха да ми влязат в компа,аха да отида в балканстар и реших че по евтино и по сигурно да направя една разходка до пловдив при милен,останах много доволен,хем диагностика хем и разни дребни проблемчета ми реши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой може ли да препоръча място в София за диагностика на този двигател. Ако е проблем да се пише във форума, може да ми пишете лично.

 

Здравей колега! Milen_Z от Пловдив ще ти свърши работа на 100% ,а иначе преди няколко месеца щях да купувам кола в София област и останах доволен от Dj tymbi (J auto) мисля ,че се казваше сервиза :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...