Премини към съдържание

Помощ за избор на маншони на полуоска


Препоръчано мнение

Смених по-миналата година маншон на предна лява полуоска от към кутията в сервиз и тази година протече пак.Свалих го гледам целият напукан все едно е на 20 години и реших сега да си го сменя сам, както и този от към колелото и той е напукан, но си е старият.Та ще се сменят и двата обаче не мога да се ориентирам в онлайн магазините какви да поръчам.Объркването ми е понеже предлагат много различни маншони с различни диаметри и на всеки пише, че е за моята кола, а са си доста различни.Измерих леглото на маншона на полуоската от към колелото 24мм и около 79 от към карето, така че предполагам този става: Маншон от към колелото Обаче за другият маншон се обърквам.Единият е този Маншон 1 ,другия е Маншон 2 и са различни размери, няма как и двата да стават.Това което измерих при мен е 86-7мм големият диаметър и 46-7мм малкият.Не знам защо така продават различни маншони за едни и същи автомобили. Тук даже няма и размери Маншон 3 .Големият размер го снемам от маншона, понеже не мога да бръкна до кутията и е относителен, но малкият го меря от полуоската от един лагер-семеринг или нещо такова и си е точен. Ако някой, който е сменявал знае размерите или ми посочи от къде да си го купя много ще съм му благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, тук http://japancars.ru/index.php?route=catalog/mitsubishiможеш да си изкараш номерата на частта която търсиш и да сравниш с номерата на производителите на части, също така набери номера в Гугъл им ще излезне много полезна информация, основно от руски сайтове, така че няма нищо страшно .

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...