Премини към съдържание

И още един собственик на Каризма.


Препоръчано мнение

Здравейте всички от форума и от клуба. От по-малко от седмица съм собственик на Каризма, но чета форума ви от преди месец. Интересувах се от мненията ви точно за модела Каризма , тъй като от доста време съм се спрял точно на този модел. Дълго време търсих нещо подходящо по пазарите и автокъщите но така и не намерих. Накрая съвсем случайно ( както става обикновено) ми се обадиха. Отидох, видях колата и се реших........Ударена е но цената ми се стори приемлива за това състояние. Така, че сега започват проблемите с чатите. В Казанлък и региона не мога да намеря нищо за Каризма. Сега започвам да търся в София. Ако можете да ме насочите къде мога да търся, ще бъда благодарен а следващата среща със сигурност няма да я пропусна. Колата е 1,9 TD, 1997 г. червена. Ударена е в предната лява част. Трябват ми ляв калник, предна броня, преден ляв мигач и капак на интеркулера. Не са много пораженията но проблема е с набавянето на частите. Засега е това. Благодаря предварително. И продължавайте все така да пишите за хубавите и лошите страни на колите си а аз периодично ще ви пиша какви проблеми съм имал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така резултатите от ходенето по мъките са следните:

Много е трудно да не кажа невъзможно да се намерят части за Каризма, особено втора ръка.

Обиколих почти цяла София или поне местата, на които ми казаха да търся, но не намерих нищо с изключение на мигач като цената варира от 55 до 85 лв. за нов, а втората употреба са около 50 лв.

А калник и броня не намерих никъде. Единствено в "Ратола" намерих почти всичко с изключение на подкалника. Цените са доста "добри", но ще трябва да се примиря. Нямам друг вариант. И така цените са следните:

Калник - 300 лв.

Броня - 477 лв.

Мигач - 66 лв.

Подкалник - 100 лв.

 

Всички цени са без ДДС.

 

Това е положението засега.

По-нататък ще пиша пак за "одисеята" Каризма.

Въпреки това не съм се отказал и се амбицирам все повече.

Явно имам здрави нерви :icon_blush:

Ако междувременно някой има информация от къде мога да намеря нещо от горепосоченото............................ще бъда благогарен

Айде наслаждавайте се на Мицутата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
И така резултатите от ходенето по мъките са следните:

Много е трудно да не кажа невъзможно да се намерят части за Каризма, особено втора ръка.

Обиколих почти цяла София или поне местата, на които ми казаха да търся, но не намерих нищо с изключение на мигач като цената варира от 55 до 85 лв. за нов, а втората употреба са около 50 лв.

А калник и броня не намерих никъде. Единствено в "Ратола" намерих почти всичко с изключение на подкалника. Цените са доста "добри", но ще трябва да се примиря. Нямам друг вариант. И така цените са следните:

Калник - 300 лв.

Броня - 477 лв.

Мигач - 66 лв.

Подкалник - 100 лв.

 

Всички цени са без ДДС.

 

Това е положението засега.

По-нататък ще пиша пак за "одисеята" Каризма.

Въпреки това не съм се отказал и се амбицирам все повече.

Явно имам здрави нерви :icon_blush:

Ако междувременно някой има информация от къде мога да намеря нещо от горепосоченото............................ще бъда благогарен

Айде наслаждавайте се на Мицутата.

Здравей колега, ще ти дам един телефон 0895623404 това е в София, има авточасти за Каризма втора употреба. Фирмата е Auto VG. Дано да ти от полза

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...