Премини към съдържание

Нормативно признат разход


Препоръчано мнение

Здравейте всички,

От 5 дни съм горд и радостен собственик на Space Runner, след няколко месечно събиране на парички и безкрайни огледи! Най-после се случи и е вярно голям кеф. Тази кола ще събере и жената и децата и всичката цигания свързана с любимите ни почивки на къмпинг. Само че след това започват командировките с LMPS и ви моля да ме светнете като по-старши къде мога да намеря черно на бяло признатия разход на двигател 1.8 122к.с.?

Предварително благодаря!

:mitsu-smiley: Редакция: Използвай кирилица, латиницата е забранена. Можеш да прочетеш и правилата на форума. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

От 5 дни съм горд и радостен собственик на Space Runner, след няколко месечно събиране на парички и безкрайни огледи! Най-после се случи и е вярно голям кеф. Тази кола ще събере и жената и децата и всичката цигания свързана с любимите ни почивки на къмпинг. Само че след това започват командировките с LMPS и ви моля да ме светнете като по-старши къде мога да намеря черно на бяло признатия разход на двигател 1.8 122к.с.?

Предварително благодаря!

:mitsu-smiley: Редакция: Използвай кирилица, латиницата е забранена. Можеш да прочетеш и правилата на форума. :mitsu-smiley:

Честито :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Поздравявам те с добрия избор!Със здраве да си го караш и безаварийно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Поздравявам те с добрия избор!Със здраве да си го караш и безаварийно!

 

 

бе и аз си мисля, че направих прекрасен избор! пък дано е така ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе и аз си мисля, че направих прекрасен избор! пък дано е така ;-)

Относно разхода на гориво го дават 10,2 л/100км градско.И аз го засичам в тези граници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е ОК, ще ти дава 10-10.5 л. /100км. градско при нормално каране, извън градско е към 8л./100км.Мотора ти е 4G93 едновалов 122 коня..... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе малко повече ми изгори, ама може да е от климатика. пък и нали не съм му се нардвал още - май подадох повечко газчица по магистралата вечра. няма какво да се чудя, де, в тези задръствания и с клима ок 12 не е никак лошо. а двигателят му е перфектен, много здраво се е позамислил японеца! мърка като котенце, а "подадеш" ли - става лъв! перфектна работа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

От 5 дни съм горд и радостен собственик на Space Runner, след няколко месечно събиране на парички и безкрайни огледи! Най-после се случи и е вярно голям кеф. Тази кола ще събере и жената и децата и всичката цигания свързана с любимите ни почивки на къмпинг. Само че след това започват командировките с LMPS и ви моля да ме светнете като по-старши къде мога да намеря черно на бяло признатия разход на двигател 1.8 122к.с.?

Предварително благодаря!

:mitsu-smiley: Редакция: Използвай кирилица, латиницата е забранена. Можеш да прочетеш и правилата на форума. :mitsu-smiley:

 

 

много се радвам, че е забранена! ама навици, съжалявам, няма да се повтори! ще се запозная с правилата, обещавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

къде мога да намеря черно на бяло признатия разход на двигател 1.8 122к.с.?

Книжка нямаш ли към колата? Там го има черно на бяло :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...