Премини към съдържание

Дразнещо скърцане!


Препоръчано мнение

Здравейте,значи проблема е следния като завия пълен ляв и тръгвам и се чува някво скърцане отпред дясно след това по време на движение него прави?А и някво тропане има отпред като мина през някоя дупка?Ходих на майстор вика всичко е наред :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смени майстора!Чуй и друго мнение,нали знаеш,че "дим без огън няма"

Редактирано от bordeaux
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,значи проблема е следния като завия пълен ляв и тръгвам и се чува някво скърцане отпред дясно след това по време на движение него прави?А и някво тропане има отпред като мина през някоя дупка?Ходих на майстор вика всичко е наред :)

Съборих си покрива заради теб, за да чувам по добре какво говорят звездите .:D

Те ми подсказват, че колата не е Грандис, значи може да имаш проблем с лагера, тампона и тарелката на пружината при дясното колело, стандартен проблем при Спейса .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съборих си покрива заради теб, за да чувам по добре какво говорят звездите .:D

Те ми подсказват, че колата не е Грандис, значи може да имаш проблем с лагера, тампона и тарелката на пружината при дясното колело, стандартен проблем при Спейса .:)

При мен така скърцаше и тропаше от шарнирния болт на носача .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Добре, някой има ли логично обяснение защо на дясното колело?

Има, как да няма .

Ако беше написал автора, че скърцането е при лявото колело, щяхме да се усъмним в него, но той е написал, че е при дясното, което означава, че скърцане в лявото няма, а след като не скърца лявото колело, по пътя на логиката залагаме на дясното .:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...