Премини към съдържание

Проблем с клаксона на Спейс Стар.


n1k3r

Препоръчано мнение

От 1 година на сам клаксона като го натисна и забиваше продължаваше да свири. След като до натисна по яко и или ударя с тупаник спира. И сега тука преди 2 седмици вече напълно отказа да слуша копчето. Каквото и да правя клаксона си свири. Свалях релето със ситна шкурка го минах, с препарати за окисление съм го минавал и нищо. Ясно е, че проблема идва от самото копче от вътрешната страна на волана. Но как да стигна до него ? Понеже и еърбега е там. Как мога да го ремонтирам или да търся начини да си сложа друго копче някаде ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махаш акумулатора, развиваш двата винта, изваждашш буксите на лентовия кабел, Махаш airbag-a. Самият бутон за клаксона се съмнявам да може да се ремонтира, но можеш да сложиш друг - аз на моята съм сложил обикновен бутон от електоматериали - разликата е че свири, само когато натиснеш в точно определено място - там където е бутона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махаш акумулатора, развиваш двата винта, изваждашш буксите на лентовия кабел, Махаш airbag-a. Самият бутон за клаксона се съмнявам да може да се ремонтира, но можеш да сложиш друг - аз на моята съм сложил обикновен бутон от електоматериали - разликата е че свири, само когато натиснеш в точно определено място - там където е бутона.

 

 

Предполагам, че говориш за двата винта на самия волан а не на корите около волана ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отворих го целия волан всичко разглобих и ми стана ясно, че ново копче ще търся да слагам. Има лентов кабел който по средата е хлътнал навътре и няма оправяне. Благодаря за инфото как се разглабя (супер лесно е и няма нищо сложно).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се създаде форум с име "Направи си сам или Побългаряване". В нея всеки да сподели кое и как е побългарил и измайсторил. Понеже ние сме майстори в това и ще интересно за новаците. Примерно аз лично обмислям 2 варианта за поправянето на клаксона по най простия и елементарен начин. Мога и тук да споделя идеята, но ще е още по интересно ако се направи този форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪГЛАСЕН

Предлагам да се създаде форум с име "Направи си сам или Побългаряване". В нея всеки да сподели кое и как е побългарил и измайсторил. Понеже ние сме майстори в това и ще интересно за новаците. Примерно аз лично обмислям 2 варианта за поправянето на клаксона по най простия и елементарен начин. Мога и тук да споделя идеята, но ще е още по интересно ако се направи този форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...