Премини към съдържание

Като почне да тресе съединитела .....


Препоръчано мнение

При потегляне на първа колата се тресе лекичко. Второ скоростната кутия вие :icon_hmm: какво да правя да карам така или да си търся нова(втора употреба) или да ремонтирам или да наливам присадка. Върви си колата за сега е добре но тези признаци издават бъдещи предстоящи проблеми.

Редактирано от MitsubishiVT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

При потегляне на първа колата се тресе лекичко. Второ скоростната кутия вие :icon_hmm: какво да правя да карам така или да си търся нова(втора употреба) или да ремонтирам или да наливам присадка. Върви си колата за сега е добре но тези признаци издават бъдещи предстоящи проблеми.

Моята вече шест години тресе лекичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кутията вие от паднала циментация на лагерите. Няма смисъл да търсиш друга. Най-добрия вариант е да си ремонтираш твоята - не излиза скъпо, лагерите ако не вият всичките, ще ти струват 100-150лв, труда зависи (слагам 100-150), масло 30лв, можеш да се събереш в 300лв. Но можеш и да изчакаш с ремонта. За присадка не знам, не съм пробвал, мисля че няма да има ефект. Това упражнение го правих отдавна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече един път смених съединител, защото тресеше при потегляне. Долкото разбрах са се износили демферните пружини, защото феродо имаше предодстатъчно. Лошото е че само след 20 хил. километра пак започна да тресе. Засега само сутрин и затова се опитвам да потеглям по-плавно. Явно има някакъв проблем, я по скоростите, я по другия диск.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...