Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Като почне да тресе съединитела .....


Препоръчано мнение

При потегляне на първа колата се тресе лекичко. Второ скоростната кутия вие :icon_hmm: какво да правя да карам така или да си търся нова(втора употреба) или да ремонтирам или да наливам присадка. Върви си колата за сега е добре но тези признаци издават бъдещи предстоящи проблеми.

Редактирано от MitsubishiVT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

При потегляне на първа колата се тресе лекичко. Второ скоростната кутия вие :icon_hmm: какво да правя да карам така или да си търся нова(втора употреба) или да ремонтирам или да наливам присадка. Върви си колата за сега е добре но тези признаци издават бъдещи предстоящи проблеми.

Моята вече шест години тресе лекичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кутията вие от паднала циментация на лагерите. Няма смисъл да търсиш друга. Най-добрия вариант е да си ремонтираш твоята - не излиза скъпо, лагерите ако не вият всичките, ще ти струват 100-150лв, труда зависи (слагам 100-150), масло 30лв, можеш да се събереш в 300лв. Но можеш и да изчакаш с ремонта. За присадка не знам, не съм пробвал, мисля че няма да има ефект. Това упражнение го правих отдавна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече един път смених съединител, защото тресеше при потегляне. Долкото разбрах са се износили демферните пружини, защото феродо имаше предодстатъчно. Лошото е че само след 20 хил. километра пак започна да тресе. Засега само сутрин и затова се опитвам да потеглям по-плавно. Явно има някакъв проблем, я по скоростите, я по другия диск.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...