Премини към съдържание

Купувам преден, десен датчик за нивелиране на фаровете


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Пускам темата и тук ( има я и в КУПУВА ).

 

Търся този датчик.

Парт номера е: 8651А045 или 8651А095.

Дано има някакви предложения втора ръка :)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пускам темата и тук ( има я и в КУПУВА ).

 

Търся този датчик.

Парт номера е: 8651А045 или 8651А095.

Дано има някакви предложения втора ръка :)?

.....около 600 лв. нов.....и не си играй да го "матираш"....това няма залъгване ,нито пък е прост и лесен датчик.....повярвай ми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е единия който намерихме, ако съм разбрал правилно фирмата е японска - http://www.ebay.com/itm/Suspension-Ride-Height-Sensor-Front-Right-AISIN-fits-08-09-Mitsubishi-Outlander-/131635313561?hash=item1ea6137b99%3Ag%3Ak8wAAOSwhcJWKW8M&vxp=mtr

 

http://www.aliexpress.com/item/Front-Suspention-Height-Sensor-for-Mitsubishi-Outlander-Lancer-EX-CW-W-CX-A-CY-A-8651A095/1575907295.html - и това КИТАЙ.

 

Оригинален в БГ 700 лв., оригинален в нета между 350-450 долара.

 

Няма такава глупост, тая дреболия струва колкото кола на старо :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мобиле има Лансър на части. Колата е в София. Като ориентир. Има със сигурност преден. Преди 2-3 месеца търсех и имаше. Не е от най-евтините, но не и като нов. Цената е с кабел и рамена. Този датчик го има и на ASX. Съвместим е с нашите. Има го и на "куп" коли още - предимно японски. Само датчика! Раменете са други. Най-важно е да се гледа за работния ход на датчика! Иначе ще вдига фаровете, вместо да ги сваля. Скоро ще пусна тема с монтажа на цялата система за нивелиране на фаровете. Както и за AFS.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с момчето от БГ, 250 лв. след 20тина дни ще го взема. Тук ще цитирам какво казах китаеца:

 

The one we sell is original.

This sensor we got from the Mitsubishi factory not in a normal way.

If you need it from us, please confirm the order before 30th Jan, since we are going to have our new year holiday and no parcel will be sent our after 30th.

Best regards

Garret

 

Дали е истина - не зная ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за един и същи човек, по-добре вземи и задния. Не се знае, кога ще ти потрябва. Тогава цената му ще е друга. А втора употреба е за предпочитане пред Алиекспрес. Качеството, макар и ново, е друго. Не забравяй и доставката, мита и данъци. Колкото и да можеш да "спестиш", все ще трябва да платиш нещо отгоре на обявената цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не повече от 20 лв. отгоре :). $78 ( $102,97 с мито и ДДС ) + $37,16 DHL = $140,13 х 1.8 = 252,23 лв с ДДС, което даже не са 20лв., а 2лв.

Въпроса е това което ти подхвана, дали по-добре този ( който обаче след удар отпред все пак ) или китаеца, който твърди че е оригинален, а едва ли е така.

За този ли говориш: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11408280529416440&slink=cbltj3 аз на него съм звънял. Проверявал ли си дали са читави?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Китайското не е оригинално! :)

Не съм ги проверявал. Споко! На ред са си. Така или иначе на теб ти трябва само датчик. В бъдеще може и другите елементи да влязат в употреба :) Аз се отказах заради цената. Взех си от Русия, които с доставката бяха по-евтини. Но имах време да чакам. :) Ако си на зор има вариант от Pajero, Sizuki Grand Vitara. Говорим само за датчик и то с уговорката да им видиш работния ход. Има един ударен ASX в София около аерогарата и циганската махала. Предния ще ти свърши също работа и цената може да е доста надолу - около 100 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, това което е като "тръбичка" и влиза в датчика е "изкъртено" тоест, не ми върши работя май само самия датчик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Потвърждавам, че от американски Лансър - датчика пасва, нищо че на него пише друг номер. Работи без никакви проблеми. Цената на която се сдобих с него беше 250 лв., втора употреба комплект със снопа кабели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че от американски Лансър - датчика пасва, нищо че на него пише друг номер. Работи без никакви проблеми. Цената на която се сдобих с него беше 250 лв., втора употреба комплект със снопа кабели.

.....дано да изкара повече от моя, уж оригинален ,чисто нов......моя изкара 7-8 месеца и сега пак имам проблем с адаптивните фарове....накрая ще ми писне и ще го преработя като на Галант, ръчно да си го нагласям от купето вътре.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...