Премини към съдържание

Мога ли да сложа газова уредба на V6?


dan

Препоръчано мнение

Гледам, че колегите са писали, че V6 е многоточков инжекцион, та мисълта ми е - може ли да се сложи на такова нещо газова уредба и има ли някой във форума с газова на V6 да сподели впечатления? Предполагам, че ще излезне около 2000 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че колегите са писали, че V6 е многоточков инжекцион, та мисълта ми е - може ли да се сложи на такова нещо газова уредба и има ли някой във форума с газова на V6 да сподели впечатления? Предполагам, че ще излезне около 2000 лв.

Може по принцип, може и обикновенна АГУ да сложиш.....но...........трява да внимаваш с екстрите й..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема я почнахме отдавна, но така и не се довърши. Никой ли не е слагал газ на 6така.

Крайно време е DJ Tymbi да довърши темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли такъв автомобил на газ. Интересува ме дали задължително трябва да се сложи газов инжекцион или може и обикновенна газова с клапа. Интересува ме също и какъв разход дава на газ и колко струва уредбата. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слагай инжекцион , да не береш ядове :)

Колко харчи ? 1-2 литра повече сигурно отколкото на бензин :)

Колко струва ? от 1600 нагоре , сигурно и за 2500 могат да ти я сложат , в зависимост от компонентите. Все пак е шестак, а доколкото си спомням, хубавите инжектори (японските) са по 180-200 парчето + останалите карантии :)

 

Според мен най-важно е какви инжектори ще сложиш и кой ще ти ги сложи и настрои работата на уредбата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...