Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ASC/ABS service required


ivelin.iliev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

След шест и половина години и 67 000 км. пробег абсолютно безаварийна експлоатация дойде първия проблем. От десетина дни се визуализира на таблото въпросния надпис за повреда, като първоначално няколко пъти надписа изчезваше и пак се появяваше, но от вчера вече е постоянно на таблото. Живея във Варна и бих искал от ваша страна съдействие за насочване към сервиз за диагностика и отстраняване на проблема. Имам предвид добър сервиз различен от този в Балканстар.

 

Благодаря предварително на тези, които ще се отзоват с информация.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Искам само да вметна, че и аз имах абсолютно същия проблем на моя модел Мицу; в началото светваше от време на време АБС-а, но накрая взе да свети постоянно и системата не работи при рязко спиране.

 

Бях отишъл при Ратола в Пловдив за диагностика, но ми върнаха колата, и казаха, че можело да е всичко. Жичка, сенсор, модул, някъде на късо, бушон и какви ли не други неща. Реших да си продължа така.

 

Мисълта ми е, имай впредвид, че проблемът може да се крие в една от многото гореспоменати компоненти, и ще е трудно да се разбере кое точно. За това бъди нащрек когато ти казват 'това и онова за смяна'.

 

Лично аз мисля, че е от кофти накладки, но след време като ги сменя ще видим.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...