Премини към съдържание

Обороти при спиране


Препоръчано мнение

Здравейте!От Варна съм и карам "Мицубиши спейс рънър" от скоро .Имам следния проблем: като натисна спирачката да спирам на светофар например оборотите на двигателя рязко падат ,почти до нула и ако не поддържам малко "газ" мотора гасне.Някой "сблъсквал" ли се е с такъв проблем и къде във Варна мога да потърся квалифицирана помощ т.е. сервиз? :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имах наскоро такъв проблем. Със Спейс Стар съм. Проблемът беше в задръстен (замърсен от боклуци) въздухопровод. За 20 минути го оправиха (изчистиха). Предполагам във всеки сервиз ще ти помогнат, понеже аз не съм много компетентен. Пробвай първо това и ако номерът не мине започтни да търсиш при по-сериозните възможни причини, за които се надявам други хора да напишат. Имаше и моят тема преди време, пък и други подобни, но нещо не ги намирам сега (хммм?).

 

P.S.

 

Още помня с какви мъки се добрах от Бояна до Рубин в Орландовци през около 15 светофара хехехе, само гаснеше ;) Така че напълно ти съчувствам, дано и при теб проблемът да е най-малкият!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горе е станало малко разминаване, това "понеже аз не съм много компетентен" трябваше да е в края на следващото изречением след "...да напишат". То излезе, че съм от Варна и коли оправям :Р

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имах наскоро такъв проблем. Със Спейс Стар съм. Проблемът беше в задръстен (замърсен от боклуци) въздухопровод. За 20 минути го оправиха (изчистиха). Предполагам във всеки сервиз ще ти помогнат, понеже аз не съм много компетентен. Пробвай първо това и ако номерът не мине започтни да търсиш при по-сериозните възможни причини, за които се надявам други хора да напишат. Имаше и моят тема преди време, пък и други подобни, но нещо не ги намирам сега (хммм?).

 

P.S.

 

Още помня с какви мъки се добрах от Бояна до Рубин в Орландовци през около 15 светофара хехехе, само гаснеше ;) Така че напълно ти съчувствам, дано и при теб проблемът да е най-малкият!

Благодаря CELEBORN!о Още днес ще последвам съвета ти да проверя въздухопроводите. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно смуче въздох отнякъде,

най-вероятно причина е сервото на спирачките

/ако има/.

Изобщо маркучи които влизат в смукателните ко

лектори и хранителната система.

Поздрави!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно смуче въздох отнякъде,

най-вероятно причина е сервото на спирачките

/ако има/.

Изобщо маркучи които влизат в смукателните ко

лектори и хранителната система.

Поздрави!!

Краско

Хай Краско! Това наистина е много вероятна причина-"много въздух-бедна горивна смес" и като отнема "газта" за да натисна педала на спирачката оборитите "клякат" и двигателя гасне. Благодаря Краско!Поздрави!Пламен. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...