Премини към съдържание

Проблем с паленето


Psyke

Препоръчано мнение

Здравейте.Имам следния проблем както си карах нещо стана с колата(Mitsubishi colt 1.3 12v,1994г.).Докато бях на скорост и давах газ колата спираше да върви,като я освободих от скорост угасна и повече не запали.Погледнах дали има ток към свещите-нямаше никаква искра.От какво може да е проблема?Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Комутатор, бобина, датчик...

И аз така предполагам но все пак ми трябваше по компетентно мнение.Благодаря ти за отговора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

И аз така предполагам но все пак ми трябваше по компетентно мнение.Благодаря ти за отговора :)

-"компетентно" мнение във виртуала????? чакай сЯ да фърля един боб, или да докопам кристалната топка!!!

Абе човек, ти наясно ли си че тука си говорим глупости???? Как да се пренеса/телепортирам/ до Зарата за да ти замеря запалителната система с осцилоскопа и да ти кажа "компетентно" кое ти е дало фира??? Диагностика от разстояние и в 'нета" не става, няма как дорде ръка не пипне и око не види уредът или приборът какво показват и защо го показват! Диагностиката е наука, изкуство!...А не шаманство и врачуване!

Та закарай горката колица на кадърен дианостик, той ще открие дефекта и ще отстрани "ефекта" на НЕпаленето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...