Премини към съдържание

Mitsubishi Grandis въпросче


Jassen

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

имам Mitsubishi Grandys DID BSY, но ми прави впечатление, че загрява много бавно. Досега съм карал само бензин и не знам как е загряването при дизела. Ще се радвам да споделите и вашите впечатления. И за да не отварям нова тема искам да попитам има ли начин да се смени малкия дисплей с голям. Търсих втора употреба, но ударих на камък. От Балкан стар ми обявиха цена която направо ме втрещи. Става ли дисплей от някое друго Митсубиши.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги,

имам Mitsubishi Grandys DID BSY, но ми прави впечатление, че загрява много бавно. Досега съм карал само бензин и не знам как е загряването при дизела. Ще се радвам да споделите и вашите впечатления. И за да не отварям нова тема искам да попитам има ли начин да се смени малкия дисплей с голям. Търсих втора употреба, но ударих на камък. От Балкан стар ми обявиха цена която направо ме втрещи. Става ли дисплей от някое друго Митсубиши.

Благодаря предварително.

......по принцип те си загряват по бавно от на бензин моторите, както и по принцип от други дизели ,особено на :mitsu-smiley: ....но все пак колко бавно загрява, ако вън е 0 градуса и сутрин палиш мотора ,би трябвало за 4-5 мин работа на място леко да отлепи стрелката .....

Иначе ТОВА е моята тема, когато навремето имах Грандис и бях пред същата дилема......сега не бих го направил така, има си вече достатъчно добри таблети и то с индустриален грейд и всички изходи и входове.....

Разгледай темата до края...има я и в други форуми,вкл. и в чуждестранни,където дискутират и други начини....

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

имам Mitsubishi Grandys DID BSY, но ми прави впечатление, че загрява много бавно. Досега съм карал само бензин и не знам как е загряването при дизела. Ще се радвам да споделите и вашите впечатления. И за да не отварям нова тема искам да попитам има ли начин да се смени малкия дисплей с голям. Търсих втора употреба, но ударих на камък. От Балкан стар ми обявиха цена която направо ме втрещи. Става ли дисплей от някое друго Митсубиши.

Благодаря предварително.

Има втора употреба Моят сайт но няма карти за България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...