Премини към съдържание

Нов потребител нов проект


Patokov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги , да споделя с вас новата ми придобивка mitsubishi lancer cedia 2004 г.1.6 98 кс.По принцип това е първата ми японска кола ,преди това съм карал само

wolksvagen -ни ,та на кратко за колата какво смених по нея 4 броя амортисьори ,ролки ,ремъци .ангренаж,масло кастрол 5-40 ,+4 нови летни гуми vredestein 195/60/15 ,защото я купих с 4 нови зимни гуми .Мисля да затъмня задните стъкла ,нови джанти 15-ки с борд ,ако някой колега има нещо хубаво за продаване да пише :),трябва да сменя заден десен стоп тъй като е пукнат ,установих че доста е трудно да се намери втора употреба ,така че ако някой има да пише .И въпрос към по запознатите с модела,искам да сменя и съединителя ,но цената на Валео е около 700 лв някаква алтернатива ако някой знае да пише ,мисля също да претапицирам салона с нещо интересно като материя .Надявам се да се запозная с повечето от вас ако правите сбирки .Скоро ще кача снимки на колата и направеното по нея .Поздрави :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , да споделя с вас новата ми придобивка mitsubishi lancer cedia 2004 г.1.6 98 кс.По принцип това е първата ми японска кола ,преди това съм карал само

wolksvagen -ни ,та на кратко за колата какво смених по нея 4 броя амортисьори ,ролки ,ремъци .ангренаж,масло кастрол 5-40 ,+4 нови летни гуми vredestein 195/60/15 ,защото я купих с 4 нови зимни гуми .Мисля да затъмня задните стъкла ,нови джанти 15-ки с борд ,ако някой колега има нещо хубаво за продаване да пише :),трябва да сменя заден десен стоп тъй като е пукнат ,установих че доста е трудно да се намери втора употреба ,така че ако някой има да пише .И въпрос към по запознатите с модела,искам да сменя и съединителя ,но цената на Валео е около 700 лв някаква алтернатива ако някой знае да пише ,мисля също да претапицирам салона с нещо интересно като материя .Надявам се да се запозная с повечето от вас ако правите сбирки .Скоро ще кача снимки на колата и направеното по нея .Поздрави :mitsu-smiley: :icon_rock:

Честито колега.С здраве да я караш.Предполагам ,че ще останеш приятно изненадан от японеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Семейството се увеличава.Добре дошъл при нас :)

 

 

 

Благодаря ви довечера ще кача снимки ,междувременно Мицо получи нов газов инжекцион ,интересното е ,че ми направиха по -поръчка разклонители за бензиновата рейка ,няма дупчене на колекторите и всички настройки се правят директно през диагностичния куплонг на автомобила,ако някой се интересува мога да го свържа с сервиза където сложих инжекциона .Много съм доволен върви много добре на газ :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам някой колега дали е слагал километраж от 2,0 136 кс на 1,6 и става ли трансплантацията ,че ми изпадна един с бял километраж :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо друго да попитам от къде мога да си сваля книжката за ремонти за Лансер Седия 2003-2005 някой може ли да ми прати линк или копие ако има ? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни тук http://rutracker.org/forum/tracker.php?f=1977&nm=Mitsubishi регистрация, вход и търсиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за помоща :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравейте колеги не съм писал от доста време но да се похваля със свършеното до този момент по колата :

1Нови амортисьори и тампони :)

2.Цялата предница е чисто нова накрайници вътрешни външни +биалетки

3.Чисто нови обурудвани носачи :)

4.Ролки ремаци ангренж :)

5.4 Броя дискове с накладки

6,Остават ми тампоните на задния мост и малко ревизия на скоростната кутия :(.Първото е доста неприятно ) но съдба какво да правиш :)

 

 

Търся хубави 15 цолови джанти с борд за мицинка ако някой колега продава да пише ,като вече се сдобих с 4 броя чистак бърсак мишелин спорт :)

 

Поздрави на всички скоро време ще се радвам да ви я покажа.

 

И още едно питане към колегите с ланцери тежък ли е ви е волана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора 👍, воланите по принцип са им леки на тези Лансери , не са от най-леките , но определено ако всичко е наред би трябвало да се върти леко, гумите и налягането в тях също са от значение за лекотата на волана.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...