Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Зимни гуми за Паджеро 2.8 тди


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

По каталог модела е с 265/70/15 гуми.

Набелязъл съм един бюджетни, зимни гуми 235/75/15.

Въпросът ми е: по- малката ширина на гумата ще се отрази ли негативно върху проходимостта на автомобила?

Това са гумите. http://nira-bg.com/cars/23575r15-forward-safari-540/

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за сняг по-тесните гуми са далеч по-добри. Преди три години имах точно такива и мисля, че са далеч от типично зимни гуми. Вложи още малко пари и вземи едни BF GOODRICH A/T и приключва въпроса за винаги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за сняг по-тесните гуми са далеч по-добри. Преди три години имах точно такива и мисля, че са далеч от типично зимни гуми. Вложи още малко пари и вземи едни BF GOODRICH A/T и приключва въпроса за винаги.

 

Ако картинката съответства на действителността, това е гума за кал. И отчайваща във всяко отношение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам паджеро 2 със гуми BF GOODRICH 265/70/15, та искам да му сложа 235/75/15, гумите са кайман, интересува ме как ще се претставя с тях, и дали ще ми падне височината, по принцип джипа го ползвам за само за лов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

На теория джипа ще слезе надолу с около 2 см. Сега ако гудрича няма грайфер а кайманите са нови то няма да се види никаква разлика във височината на джипа.

Кайманите ще са по добре в кал и дълбок сняг, но ще са зле на асфалт, утъпкан сняг и черен път.

Според мен ако ще се ползва за лов с много малко каране по нормални пътища кайманите са един чудесен избор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...