Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Mitsubishi Pajero 3.0 v6 150hp бензин. Държи 2000 оборота и трудно падат. Някакви идеи ? Дали е стъпков мотор или нещо друго ?

.......много неща, може да е стъпков, може да е айдъл позишън,може да е ЕКУ, може да е ТПС.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте колеги,от 3 дни имам проблем с пажеро 2. 150. 3000. При каране по4ва да надува марку4ите и изхвърля те4ност в къзан4ето има и мехури. При работа на място няма проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от 3 дни имам проблем с пажеро 2. 150. 3000. При каране по4ва да надува марку4ите и изхвърля те4ност в къзан4ето има и мехури. При работа на място няма проблем.

.....гарнитура глава, или спукана глава....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, получих проблеми със спирачките след като не бях карал колата 15 дни. Първо започна да задържа задно ляво колело и ми светна ABS и ръчна спирачка,придружени със звуков сигнал.Посетих сервиз при което ми установиха блокирало цилиндърче и износени накладки. След ремонт се появи епизодично изсвирване от сервото,за което ми обясниха ,че не могат да установят защо се получава, тъй като нямали софтуер за модела. Това напомпване продължава и при натискане на спирачки,моля помагайте, тъй като ме предупредиха да не експериментирам с оторизиран сервиз в моят регион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май излезе от радиатора,по малкото зло.Кажете какво масло да слагам.Досега карах с репсол 10w40 но по4на да го бута по малко.А се обаждат и повдига4и,миналата година ги сменях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги помощ,от два дена паджерото ми съсипва нервите.Температурата добре,но когато го карам връща те4ност в казана и после нея дръпва обратно.Питата отгоре е празна.По4на когато загрее и да не пали,истини ли малко и пали.Кажете от какво може да е.Дали някой дат4ик за температура или дат4ик на хол.Проверих има искра но не пали.Помощ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Проблема е решен,издухана гарнитура.Сложих нови и край.Колегата беше прав,но все се надявах да се размина с по малко труд,4е там знаете какво разглобяване е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Въпрос към колегата DJ Tymbi.Видях 4е разбираш от токове и проблеми по двигателя.Преди да установя проблема с гарнитурата,джипа държеше горе долу някакви обороти,но след като по наду марку4ите,да ли не думна някой дат4ик,или нещо друго.По4на да вдига обороти, или не ще да пали, като загрее вси4ко си е на мястото.Имам 4уството 4е има някъде проблем с токовете.Предварително мерси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Можели някой да ми каже защо пажерото къса семерингата на коляновият вал.При положение 4е я слагаме както трябва ,и без остри предмети.Ве4е втори път при скорост 140 за около 50 километра и по4ва да хвърля маслото.Ако някой има идея моля да сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можели някой да ми каже защо пажерото къса семерингата на коляновият вал.При положение 4е я слагаме както трябва ,и без остри предмети.Ве4е втори път при скорост 140 за около 50 километра и по4ва да хвърля маслото.Ако някой има идея моля да сподели.

Би могло да влиза част от налягането от горивната камера в картера, което пък може да е заради заминали сегменти. Обикновено това е причината.

 

Гори ли масло?

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Откакто смених гуми4ките маслото го пипа но по малко,примерно на 4000 доливам към 500 гр.Семерингата се къса отпред 4елно,все едно някой я е рязнал.Не сме използвали нищо остро и при двата пъти.По скоро май са нека4ественни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...