Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Какво да се гледа при покупка на Space Wagon?


Препоръчано мнение

Colt-a си го оставям на жената да го кара, перфектен автомобил но ми трябва нещо по голямо. Гледах доста - разни рена, фиатове, пробвах ама... като си карал веднъж митсубиши нищо друго не ти харесва :icon_n_king:

Та тези дни трябва да се закупува другия автомобил и молбата ми към собствениците на подобни е да споделят за какво да внимавам при огледа на автомобила? Мога да отделя около 6000, хвърих едно око в мобиле.бг, има избор, харесах даже едно Mitsubishi Space wagon 2.0 gaz, '94г.,5800, не знам дали си струва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Colt-a си го оставям на жената да го кара, перфектен автомобил но ми трябва нещо по голямо. Гледах доста - разни рена, фиатове, пробвах ама... като си карал веднъж митсубиши нищо друго не ти харесва :icon_n_king:

Та тези дни трябва да се закупува другия автомобил и молбата ми към собствениците на подобни е да споделят за какво да внимавам при огледа на автомобила? Мога да отделя около 6000, хвърих едно око в мобиле.бг, има избор, харесах даже едно Mitsubishi Space wagon 2.0 gaz, '94г.,5800, не знам дали си струва?

Хубаво е поне да го прекараш през някой познат в сервиз, да го огледаш външно отвсякъде. То това си е ясно и може би не трябва да го казвам.

Аз лично на моето(предишно) вагонче съм сменял за около 100 000 км каране в БГ ( взех го на 42 000) само биалетки предни, предни дискове на 110 000 км пробег(можеше и да не ги сменям, но вероятно поради тежкия ми крак и на газта и спирачката, малко ги бях поизкривил, без да са износени - но това е често срещано при по-тежките :mitsu-smiley: според знаещите), накладки предни 2 пъти и 1 път задни, за ремъци и агренажни колелета не говорим(то си е ясно и се прави на всеки автомолбил)...и май ремонтите с това ги приключвам..

Защо го казвам - при нормална експлоатация(читави масла и консумативи, редовно сменяни на квалифицирани места), това са според мен са слабите места които аз бих погледнал.

Като цяло - прекрасен автомобил. Не ми се даваше на чужд човек, затова и ми го взе кумеца.

Даписаното дотук е лично мнение и не гарантира пълното познаване и експлоатация на автомобила.

Успех! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за ценната информация, че това ще е автомобила е ясно, съединителя и дисковете ще им обърна повечко внимание при огледа, само се чудя сега за вида на мотора - дизел, бензин или бензин на газ. Кой на най-удачния вариант? И има ли по-добри версии на двигателите или всички са си железни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за ценната информация, че това ще е автомобила е ясно, съединителя и дисковете ще им обърна повечко внимание при огледа, само се чудя сега за вида на мотора - дизел, бензин или бензин на газ. Кой на най-удачния вариант? И има ли по-добри версии на двигателите или всички са си железни?

Прочети малко тук:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ic=2683&hl=

Както и тук:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ic=2417&hl=

И в двете съм писал по нещо, което има отношение към спейс вагона.

Газ не е проблем никакъв да се монтира. Само дето така и не успях да "угася" една лампичка на таблото, но после разбрах, че на газ си е така... :icon_bye: ..или поне при моите майстори, които никак не бяха лоши тогава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, само една неяснота имам - всички модели ли са 4х4 и дали има модели на които може да се включва/изключва предаването. Преди малко говорих с един пич за неговото вагонче, каза ми че автомобила му е перфектен, купувачите които са го гледали не се харесали този недостатък че 4х4 не може да се изключвало?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам че 4х4 е твърдо, т.е. не може да се превключва между 2х2 и 4х4? В сряда ще гледам едно вагонче в Пловдив, ако някой може да каже къде в града има сервиз където да се погледне компетентно няма да е никак лошо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не можах вчера да се намеря вагонче, обиколих Стара Загора, Пловдив, Хасково, Харманли... нищо. Единственото вагонче което намерих имаше някакъв проблем - на газ работеше но на бензин като се форсира двигателя прекъсва. Искам да благодаря на колегата Мирослав за съдействието и съветите но автомобила не можеше да се закара до сервиза на Ратола за да се прегледа /няма номера и не ми се рискуваше да го карам до там/.

Другата седмица ще прескоча до София - намерих 2-3 вагончета които се продават, съвет къде може там да им се хвърли едно око от специалист за да каже дали стават?

Иначе Colt-a ми отново ме изкефи - 510км. изминах за 35 лв. газ, на магистралата - 120 км., другаде около 100, имаше и 40-50 км. градско :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...