Премини към съдържание

Помощ от колега в София при избор и оглед на кола


Headless

Препоръчано мнение

Привет на всички Лансър маняци. Прочетох почти всички теми, за това, но все пак искам да се възползвам от добрата воля,свободно време и познания на някой колега от форума, който е на ТИ с тези неща. Въпроса ми е дали някой е свободен и способен утре между 10 и 12ч на обяд, да удари едно рамо в огледа и възможното установяване или отхвърляне на разни проблеми, при огледа на съответната кола? Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички Лансър маняци. Прочетох почти всички теми, за това, но все пак искам да се възползвам от добрата воля,свободно време и познания на някой колега от форума, който е на ТИ с тези неща. Въпроса ми е дали някой е свободен и способен утре между 10 и 12ч на обяд, да удари едно рамо в огледа и възможното установяване или отхвърляне на разни проблеми, при огледа на съответната кола? Благодаря.

Здравей,май нямаш нужда от едно рамо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, наложи ми се да пътувам до Варна. Нямам мобилен интернет. Става дума за тази обява http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11433097863540445&slink=b1sbeb

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, наложи ми се да пътувам до Варна. Нямам мобилен интернет. Става дума за тази обява http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11433097863540445&slink=b1sbeb

Изглежда,на снимките прекалено добре.Много богат и лачен,браво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда е точната дума колега. Двигателя и всичко около него изглеждаше наред, както и интериора, но отдолу всичко беше в ръжда. Като започнем от дискове, спирачни апарати, елементи по окачването, изпускателна система и какво ли не. Когато запалихме колата и я преместихме леко, за да огледаме отдолу по джантите имаше цели парчета корозирал материал, който изпада от дисковете и спирачните апарати. Да не говорим, че и боята на джантите беше подпухнала на места. Едната задна вежда също беше подута на доста места по краищата. Интересното беше, че почти цялата кола отдолу беше намазана с някаква черна и мазна субстанция. Човека каза, че това се правило за да мине технотест тйъ като била внос от Дания. Има и 2-3 несъразмерни фуги между предна броня и ляв фар, както между задната броня и стоповете. За пребоядисвани елементи не съм сигурен макар, че имам леки съмнения. Наистина, много професионални снимки... Някой от колегите, които разбират и имат време за губене могат да отидат и да погледнат колата, ако имат желание. За мен тези неща бяха достатъчни да ме отблъснат и да се откажа, както и категоричните твърдения на продавача, че повече от 50 лева не може да свали от цената тъй като колата била 2006 година и на 95000 километра... Малко ме е яд, ако трябва да съм честен, защото екземпляра наистина е привидно страхотен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда е точната дума колега. Двигателя и всичко около него изглеждаше наред, както и интериора, но отдолу всичко беше в ръжда. Като започнем от дискове, спирачни апарати, елементи по окачването, изпускателна система и какво ли не. Когато запалихме колата и я преместихме леко, за да огледаме отдолу по джантите имаше цели парчета корозирал материал, който изпада от дисковете и спирачните апарати. Да не говорим, че и боята на джантите беше подпухнала на места. Едната задна вежда също беше подута на доста места по краищата. Интересното беше, че почти цялата кола отдолу беше намазана с някаква черна и мазна субстанция. Човека каза, че това се правило за да мине технотест тйъ като била внос от Дания. Има и 2-3 несъразмерни фуги между предна броня и ляв фар, както между задната броня и стоповете. За пребоядисвани елементи не съм сигурен макар, че имам леки съмнения. Наистина, много професионални снимки... Някой от колегите, които разбират и имат време за губене могат да отидат и да погледнат колата, ако имат желание. За мен тези неща бяха достатъчни да ме отблъснат и да се откажа, както и категоричните твърдения на продавача, че повече от 50 лева не може да свали от цената тъй като колата била 2006 година и на 95000 километра... Малко ме е яд, ако трябва да съм честен, защото екземпляра наистина е привидно страхотен...

Здравей колега.Много обстоен оглед и коментар от твоя страна.Респект.Искам да добавя само/без да съм виждал колата на живо/,че е почти 10 годишна,на около 15% от цената на нова.Това ,че има ръжда отдолу по окачването/но да не е гнило/не е проблем,като и разликата в 2 или 3 фуги ,че е имала за тези години някакви контакти с други тела по ламарините,това също не е болка за умиране,става дума за 3500 евро.Главния проблем е подпухналата вежда.Това значи изгнила вежда.А ако се дигне колата на подемник,предполагам,че по купрето ще има места които са загнили.Пнеже отдолу е намацана/предполагам в БГ/това не може да се види.Технотест за коли от Дания,ако не бъркам е 100% лъжа. Както и да е- ти си се отказал. Пиши при интерес от твоя страна за друг екземпляр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта колега. Като говоря за ръжда, става дума, че и по други коли съм виждал доста ръждясали елементи, но това тук беше доста грубо и грозно гниене, а не леки оранжеви отенъци. Направо си бяха доста корозирали и прогнили повечето от нещата, които изброих. Така или иначе не ми се бие пак път до София и като цяло се отказах на цяло от съответния екземпляр, защото за мен инвестицията на 7 хиляди лева точно в този екземпляр си е голям риск, а и сумата не е малка за мен. Не, че не бих ги дал с удоволствие, ако си заслужава. Просто исках да предупредя колегите тук от заблудата и разочарованието, които изпитах с оглед на примамливата и лъскава обява. Търсенето продължава, живи и здрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта колега. Като говоря за ръжда, става дума, че и по други коли съм виждал доста ръждясали елементи, но това тук беше доста грубо и грозно гниене, а не леки оранжеви отенъци. Направо си бяха доста корозирали и прогнили повечето от нещата, които изброих. Така или иначе не ми се бие пак път до София и като цяло се отказах на цяло от съответния екземпляр, защото за мен инвестицията на 7 хиляди лева точно в този екземпляр си е голям риск, а и сумата не е малка за мен. Не, че не бих ги дал с удоволствие, ако си заслужава. Просто исках да предупредя колегите тук от заблудата и разочарованието, които изпитах с оглед на примамливата и лъскава обява. Търсенето продължава, живи и здрави!

Желая успех и отворени очи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търсенето продължава, живи и здрави!

 

 

Здравей,колега.На твое място бих се разходил до Плевен... http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11444911879790619&slink=b4bgzp И тук на снимки изглежда добре,определено заслужава да се види на място...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Да знам я и тази обява, но личното ми предпочитание е за седан. Комбито ми бие малко на катафалка. Наистина, съответния екземпляр също изглежда много добре, но само факта, че е от Швейцария е способен, да ме откаже, даже и от разкарване до Плевен. Според мен от европейските страни, където има повечко сняг и съответно по-тежки препарати, за борба с него по улиците не е удачно, да се купува кола със слабост към гниенето и ръждата. И въпреки това не мога да го твърдя със сигурност, без да съм се убедил с очите си. Както казах, така или иначе комбито не ми допада. Благодаря все пак. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 год.когато взех моето комби, пробвах и седан от този модел-комбито създава усещане за повече пространство,макар че е само 0,5см. по-дълго.Отзад има подлакътник,какъвто седаните нямат,а и винаги можеш да натовариш нещо по-дълго и обемисто като закалка напр. :) .Иначе за екстериора си прав-седанът е по-красив,но само моделите със спойлер отзад :icon_clap: ,поне за мен е така.За съжаление изборът на Лансер 9 от тези години е малък и ако можеш да си докараш/т от Германия е също вариант,напр. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mitsubishi-lancer-2-0-intense-klimaautomatik-1-hand-spoiler-b%C3%BCdelsdorf/214433370.html?origin=PARK .Успех с търсенето. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравей,колега.На твое място бих се разходил до Плевен... http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11444911879790619&slink=b4bgzp И тук на снимки изглежда добре,определено заслужава да се види на място...

Плевенската аз я купих ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

Да не би, случайно, да става въпрос за тази кола: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446789961501825&slink=c5zf2j

 

Гледам го от известно време, но нещо ми намирисва...

 

Благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

Да не би, случайно, да става въпрос за тази кола: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446789961501825&slink=c5zf2j

 

Гледам го от известно време, но нещо ми намирисва...

 

Благодаря :)

В началото на тази тема става дума за тази кола. Колегата Headless го е огледал доста качествено и е писал за този лансър,така че можете да прочетете .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В началото на тази тема става дума за тази кола. Колегата Headless го е огледал доста качествено и е писал за този лансър,така че можете да прочетете .

 

Много благодаря за отговора!

 

Питах, защото линка от първия пост вече не е валиден и не бях сигурен дали за тази кола става на въпрос. Вече е ясно, че няма да я купувам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Лансера 10ка от Дружба аз го купих колеги....Светло синия металик от къща Кентавър. Колата вече е обслужена, проверена и минати над 1000км. Много хубав и запазен екземпляр, почти без забележки...двигател...автомат перфектни...Дано да е читава кола. Първоначални впечатления отлични!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...