Премини към съдържание

Предна главина


valkanov

Препоръчано мнение

:help: Колеги, имам проблем и мисля че е лагера на главината.

Не знам дали самият лагер се подменя или цялостно с главината?

И каква е цената като цяло?

БЛАГОДАРЯ.

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, играл съм го това вече. Ако има бучене след 30км/час и се увеличава значи е лагера. Лагерите се сменят, няма нужда да сменяш цялата главина. Не е за огромно притеснение, можеш да щъкаш из града просто не превишавай скороста и не за дълго. Като цена моя струва около 170-180лв. Взех го от Алекс и съм доволен. Можеш да минеш и с втора употреба ако намериш. Проблема се появи се след дълбока дупка + изкривена джанта.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, играл съм го това вече. Ако има бучене след 30км/час и се увеличава значи е лагера. Лагерите се сменят, няма нужда да сменяш цялата главина. Не е за огромно притеснение, можеш да щъкаш из града просто не превишавай скороста и не за дълго. Като цена моя струва около 170-180лв. Взех го от Алекс и съм доволен. Можеш да минеш и с втора употреба ако намериш. Проблема се появи се след дълбока дупка + изкривена джанта.

 

Рафи 130лв. е цената на KOYO при мен отдавна. 170-180 лв. сигурно е струвала преди 5-6 години. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре е да се установи кой лагер е, защото шума се разсейва и често подвежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И aз съм го игрaл тоя филм и зa дa рaзберa дaли е ляв или десен дигнaх колaтa нa подемник нa скорост и гaз.

Обикaляш колaтa и слушaш ту лявото ту дясното мойто се окaзa дясно смених целия лaгер глaвинa щот не ми се зaнимaвaше със преси и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-лесно става като я вдигнеш на крик последователно от всяка страна - напр. първо ляво колело във въздуха, а дясно стъпило на земята, после обратното.:icon_thumbup:

Ама да не забравяме, че има и задни лагери, които се чуват като предни - ако не са предните, най често се получава задните да са на еднакъв хал, тъй че се подготви и за този вариант.

Изобщо провери дали е преден и кой, ако не задни (най-добре и двата).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...