Премини към съдържание

Здравейте ....


Препоръчано мнение

И се питам дали някой не е срещал тази кола в София..четох из форума , какво трябва да се гледа преди покупката и долу горе съм запознат!:)

От Пунто минавам на Мицубиши защото един колега има същото и съм го карал доста и имам преки впечатления за самата кола!

Имам детенце и мисля си , че за семеен автомобил напълно , ще задоволи изискванията и претенците ми.Отдавна минах този период , когато се правех на състезател.Сега имам семейство и отговорности и живота на сина ми е на първо място.Стига съм плямпал глупости, а да премина по същество на въпроса.Днес си уредих среща с въпросният човек , който продава това мицубиши, което , ще видите в момента.Снощи му намали цената с 200 лв и тази цена напълно ме устройва.Прилагам снимки и ,ще се радвам много скоро и аз да карам такава червена звезда и да сме в един отбор.

 

 

http://www.mobile.bg/11429017970048111

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И се питам дали някой не е срещал тази кола в София..четох из форума , какво трябва да се гледа преди покупката и долу горе съм запознат!:)

От Пунто минавам на Мицубиши защото един колега има същото и съм го карал доста и имам преки впечатления за самата кола!

Имам детенце и мисля си , че за семеен автомобил напълно , ще задоволи изискванията и претенците ми.Отдавна минах този период , когато се правех на състезател.Сега имам семейство и отговорности и живота на сина ми е на първо място.Стига съм плямпал глупости, а да премина по същество на въпроса.Днес си уредих среща с въпросният човек , който продава това мицубиши, което , ще видите в момента.Снощи му намали цената с 200 лв и тази цена напълно ме устройва.Прилагам снимки и ,ще се радвам много скоро и аз да карам такава червена звезда и да сме в един отбор.

 

 

http://www.mobile.bg/11429017970048111

Привет,разликата между Пунто и Спейса според мен е огромна в полза на спейса.Карам Мицубиши спейс стар 1,3 вече 4 год.и съм очарован от този автомобил.Евтина подръжка,изключително непретенциозен автомобил.Разбира се иска веобходимата задължителна подръжка/смяна на масла и т.н./Що се отнася за този автомобил поне по снимките изглежда добър.Успех при избора и да се похвалиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,разликата между Пунто и Спейса според мен е огромна в полза на спейса.Карам Мицубиши спейс стар 1,3 вече 4 год.и съм очарован от този автомобил.Евтина подръжка,изключително непретенциозен автомобил.Разбира се иска веобходимата задължителна подръжка/смяна на масла и т.н./Що се отнася за този автомобил поне по снимките изглежда добър.Успех при избора и да се похвалиш.

 

 

 

добро утро....ей сега отивам да го видя и силно се надявам това да е моят нов семеен автомобил....знам,че разликата е голяма между пунто и мицубиши...пунтото ми е спортно и е 140 коня, а това е по-голям и доста по комфортен автомобил!

 

Дано ви се похваля по-късно и да стана един от вас!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добро утро....ей сега отивам да го видя и силно се надявам това да е моят нов семеен автомобил....знам,че разликата е голяма между пунто и мицубиши...пунтото ми е спортно и е 140 коня, а това е по-голям и доста по комфортен автомобил!

 

Дано ви се похваля по-късно и да стана един от вас!:)

И аз минах от Пунто на Спейс стар и определено съм доволен. Колата и продавачът изглеждат читави. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата за годините си изглежда много добре. Салонът е запазен, забележките по боята нормални. Това, което бих огледал аз е задния мост!!! С този теглич, не знаеш какво е дърпано. Може и да е здрав, но все пак го погледни. Друго, каквото и да има е отстранимо. Свали му цената на 2500 и го взимай, ако задният мост е здрав и моторът работи нормално. Съединителят ти е нов, друго няма какво толкова да ѝ гледаш. Убедил съм се, че колкото повече се вглеждаш, когато търсиш кола, толкова повече време си без кола и само обикаляш по коли и салони. Няма как кола на тези години, да е в състоянието на нова от магазина, макар, че 99% от купувачите, търсим това. Моят Спейс ми е харизан, тоест не съм го купувал, но колата оставя добри впечатления у мен. Мога да сравня с Пунто на мой приятел, което съм карал - повечето неща са в полза на Спейса, без City режима на волана, който при Пунто е просто удоволствие. Воланът на Спейса си е нормално "тежък" и не го сравнявай с Пунтото. Успех и дано това е твоят автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то обявата вече е свалена, май новия колега трябва да черпи :) :) :)

 

Може още да я полива :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги още на другият ден взех колата и доста я поливах...удивен съм....обслужих я и си я карам с кеф звездичката.....определено имам да черпя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги още на другият ден взех колата и доста я поливах...удивен съм....обслужих я и си я карам с кеф звездичката.....определено имам да черпя!

Честито! Със здраве да си я караш! Колата е супер - много здрава, евтини части. Карам такава доста години и нямам почти никакви проблеми. Ако имаш въпроси, форума е мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...