Премини към съдържание

Купи ново Mitsubishi, стани част от нас


Препоръчано мнение

Здравейте,

първоначално обмислях да пусна темата с анкета, но аз и така ще си кажа мнението. А именно всеки път като видя рекламата се чувствам като заварено дете! "Купи ново Mitsubishi, стани част от нас". Трябва ли задължително да е ново, за да бъда част от Mitsubishi общността? Ако имам second hand от тази марка, означава ли това, че съм в "Б" група? Хубаво е че има реклама на марката, но някак си я усещам дискриминираща. Обявата е пусната във форума и дори и аз попадам в таргет групата й стига да имам средствата за нова кола. Посланията "Купи ново" и "Стани част от нас" според мен взаимно се изключват, иначе нямаше да повдигна темата.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Няма деление в клуба на нови и стари автомобили.

Никога не е имало дискриминация и делене на "А", "Б" или "С" групи.

Това е само една реклама. Ако искаш можеш да предложиш нов текст на рекламата, ако е удачен може да се промени - не е проблем.

Ела на Вонеща вода - 04-06.09.15г. може да се обсъди на живо.

Лек и успешен ден! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля, няма за какво.

Всички, които караме Мицубиши сме заедно и се подкрепяме, независимо кой какъв модел кара и коя година е произведен.

Даже за мен лично по-старите коли (олдскул) за много ценени.

Ще се радвам да се запознаем на живо.

Поздрави. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без значение каква е възрастта на едно Мицубиши, то винаги създава едно добро настроение.

Има модели, които макар и на доста години, те карат да се обръщаш и да се радваш на дизайна, който остава непреходен във времето.

Ако случайно някой се сдобие с Мицка от 60-70 те години и успее да върне първоначалния блясък на автомобила, ще събере погледите на всички, а не само на почитателите на марката.

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif не е просто емблема! Това е легенда с много дълга история.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,всъщност думата "нова" не би трябвало да се възприема буквално.Нова е употребено в смисъл,че сега си я купил без значение на годината поне аз така мисля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,всъщност думата "нова" не би трябвало да се възприема буквално.Нова е употребено в смисъл,че сега си я купил без значение на годината поне аз така мисля.

 

Много буквално възприемате рекламните банери :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А просто трябва да се приема като във вица:

 

Само в България като се похвалиш, че си си купил нова кола, отговора е "Честито. Коя година е?"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...