Премини към съдържание

ПОКУПКА НА MITSUBISHI SPACE RUNNER RVR


Препоръчано мнение

Здравейте колеги нов съм във форума и за това ми простете ако съм задал въпросите си не компетентно!!!!

Харесъл съм си горепосочения автомобил но за за съжаление не мога да си набавя достатъчно информация за тази модификация (rvr),

доколкото разбрах от продавача тази модификация я произвеждали за японският пазар.

Ще ви помоля ако някой има инфо за този модел да сподели мнение за части и разходи свързани с поддръжката!!

Давам и линк на обявата и ще бъда много доволен ако си кажете и вашето мнение!!!

Автомобилът ще го ползвам за семеен и също така за всекидневен и чат пат за риболов и пикници!!

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

http://www.cars.bg/c1033018

Редактирано от Rambostin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Семеен, с десен волан? Купи си нормален рънър, здрав автомобил :(

разбирам те напълно колега но точно такава модификация не можах да намеря в бг.

Писах в англииски форум и там ми казаха че така наречената RVR модификация била JDM демек правена само за японския пазар и била уникално здрава!!!

незнам и аз вече какво да направЯ!!!! PS...БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЕТО ВСЕ ПАК

А относно десният волан не ме бърка имал съм няколко коли с десен волан и няма проблем за мен!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хах, поредният "хитър" високопланински мисир. Ся да идеш и да кажеш, че я искаш без газовата! Тарикат. Уредбата сложена, пуска по-ниска, заблуждаваща цена и в описанието пише колко е с газовата. Ми аз я искам без газовата, а да го видя дали ще я свали. Кретен! Аман от такива "продавачи" и селски хитреци.

 

Колега, забрави за десен волан. Готвят още по-висока ГО за десен волан, намери си с ляв, поогледай или изчакай. Опасно е.

Редактирано от Lucky Luciano
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не разбрах с какво толкова е по-добра, по-здрава от нормалния рънър. Единственото - двигателя е 2000сс ама на това купе и 1800сс са си достатъчни. А да, резервната гумата е на задната врата, не е кой знае каква екстра. А това че десния волан не е проблем за някои за мен е - това са убийци на пътя. За такива автомобили застраховката трябва да е х10, не че ме грее но поне да отказва селски тариката да застрашават живота ни. Виж ако се е за офроуд или ако пък е някой уникален автомобил произведен само с десен волан разбирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

И страничната му врата е на обратно.Не е лоша тая компановка,4х4,автоматик ,по як мотор.Не може ли да се обърне волана на тая кола??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...