Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте.

Това ми е първото мнение във форума, надявам се и занапред да пиша тук. Мисля да купувам Аутлендър 2004 г. Колата, която съм харесъл е с двигател 2,4 142 кс. За него обаче няма кой знае каква информация. Разбрах, че не е GDI или Mi-vec. Та да попитам надежден ли е като цяло, има ли проблеми с газификацията и тн?

Или да си търся 2.4 Mi-vec?

Редактирано от Cayenne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Това ми е първото мнение във форума, надявам се и занапред да пиша тук. Мисля да купувам Аутлендър 2004 г. Колата, която съм харесъл е с двигател 2,4 142 кс. За него обаче няма кой знае каква информация. Разбрах, че не е GDI или Mi-vec. Та да попитам надежден ли е като цяло, има ли проблеми с газификацията и тн?

Или да си търся 2.4 Mi-vec?

Най обикновен мотор с един разпр. вал и МПИ....понася АГУ-та всякакви....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще пиша в тази. Вече и аз съм в клуба с Аутлендър. Забелязах обаче, че при включване на дългите светлини, късите изгасват. Това така ли трябва да е? Все пак Фаровете са двусекционни с лупи и ксенон на късите и за мен това е странно. На другата ми кола при дълги светлини си светя и 4те фара. Та ми е интересно дали фабрично са така светлините или като са слагали ксенона са направили нещо, не че ми идва на акъла какво може да объркат при един монтаж на ксенон, ама всякакви ги има?

Редактирано от Cayenne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално,освен ако не си е правил някаква модификация предишният собственик. Фаровете на моето Аутлендерче са същите ,ксенон на късите, и при включване на дълги продължават да си светят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...