Премини към съдържание

Проблем с плеъра


Препоръчано мнение

Здравейте, от известно време установих че имам проблем с оригиналния плеър на Колта. В един момент спира да приема всякакви команди. В друг момент мога да сменям песните една след друга, но никакви други копчета не работят. Като зацикли не мога да си следя и показателите за разхода на борд-компютъра. Свалих плеъра, извадих буксите - чисти са и изглеждат наред. Пускам да работи плеъра и местя кабели наляво - надясно, но резултат и реакция никаква. Понякога свири CD но няма брояч и инфо за песните на дисплея - все едно не е включен плеъра. В следващ момент тръгва да отчита, копчетата работят. Аз решавам да изключа плеъра, но показанията си остават на дисплея все едно работи само дето си стои на определена минута и секунда. Някой имал ли е подобен проблем и решавал ли го е? И втори въпрос - от къде може да се купи адаптор за нормален плеър, понеже оригиналния е по голям и ще останат дупки (ако реша да сменя плеъра).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И втори въпрос - от къде може да се купи адаптор за нормален плеър, понеже оригиналния е по голям и ще останат дупки (ако реша да сменя плеъра).

Адаптери към фабричното табло:

Colt 2004-2008 -> 1 & 2

Colt 2009-2012 -> 1 & 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Мерси!

Оказа се, че проблема не е в плеъра. Всичко започна когато минах през една голяма дупка на връщане от Гърция близо до Петрич и явно нещо по бушоните разместило. Купих си нов плеър. Пускам го и работи без проблеми до като колата не тръгне. При всяка по-голяма неравност се изключваше. Тогава разбрах,че проблема не е в оригиналния плеър а някъде по мрежата нещо не е наред. За всеки случай натиснах всички бушончета и явно съм понаместил проблемното. Вече обмислям продажба на оригиналния, че Пайнерчето много ми харесва как работи, а и си има AUX и USB :) Някой ден ще сменя и оригиналните говорители , че да звукне още по-добре :) Някой има ли идея какви са оригиналните във вратите?

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не откривам информация за тези говорители. Виждам само, че са двулентови и това, което пише отзад. Какъв размер са колега?

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

лисчето с размера е в колата утре ще пиша колко излезнаха като го измерих http://www.northwestcarparts.co.uk/sites/default/files/MITSUBISHI%20COLT%20DRIVERS%20DOOR%20SPEAKER%20FRONT.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

лисчето с размера е в колата утре ще пиша колко излезнаха като го измерих http://www.northwestcarparts.co.uk/sites/default/files/MITSUBISHI%20COLT%20DRIVERS%20DOOR%20SPEAKER%20FRONT.jpg

Да разгледах снимките в гуугъл и видях характеристиките които пише, но никъде не видях размер :( Казаха ми че да има смисъл смяната на оригиналните трябва да мина примерно на HERTZ към 120-130лв/бр. Обмислям и някакъъв суубуфер под седалката, но още не съм сигурен ... бая инвестиция ще е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...