Премини към съдържание

Течност за помпите на съединителя


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, вчера ми отказаха чистачките и докато разглабях, забелязах че течността за помпите на съединителя е изчезнала. Съединителя си работи добре, но все пак ще трябва да го напълня.

Каква течност да взема да долея и имате ли някаква идея защо е празно казанчето?

 

Edit:

 

Малко уточнения:

 

1. Един 'майстор' ми сменя съединителя преди няколко месеца, има възможност още тогава да се е изляла течността и да не е знаел че не ремонтира каруца, а автомобил и трябва да вземе в предвид помпите и течността им.

 

2. Помпите са сменяни преди година и половина - две, така че едвам ли им е свършил живота.

Редактирано от CBeTHaX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, вчера ми отказаха чистачките и докато разглабях, забелязах че течността за помпите на съединителя е изчезнала. Съединителя си работи добре, но все пак ще трябва да го напълня.

Каква течност да взема да долея и имате ли някаква идея защо е празно казанчето?

 

Edit:

 

Малко уточнения:

 

1. Един 'майстор' ми сменя съединителя преди няколко месеца, има възможност още тогава да се е изляла течността и да не е знаел че не ремонтира каруца, а автомобил и трябва да вземе в предвид помпите и течността им.

 

2. Помпите са сменяни преди година и половина - две, така че едвам ли им е свършил живота.

.....DOT3 или DOT4......спирачна течност е......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...