Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сезвиз в Габрово или В. Търново


Препоръчано мнение

Честит празник колеги!

От около година съм собсвеник на Mitsubishi Lancer 1,6 Wagon. Като цяло съм доволен от автомобила, но съм силно притеснен от факта,

че гори масло - около 3 литра на 9000 км. Искам да погледне автомобила някой, който си разбира на Мицубишитата, та

ако знаете и ме насочите към някой "майстор" от Габрово или Велико Търново ще съм много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник колеги!

От около година съм собсвеник на Mitsubishi Lancer 1,6 Wagon. Като цяло съм доволен от автомобила, но съм силно притеснен от факта,

че гори масло - около 3 литра на 9000 км. Искам да погледне автомобила някой, който си разбира на Мицубишитата, та

ако знаете и ме насочите към някой "майстор" от Габрово или Велико Търново ще съм много благодарен.

 

Ще поразпитам, и ще пиша.

Напомни ми на лс към Петък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравейте,

наскоро станах собственик на Каризна (аванс) 1.8, модел 2000 година. От Габрово съм и се чудя, къде в града има добър сервиз, за да я дам за диагностика и консумативи. Дали някой може да ми помогне или да ми препоръча добър сервиз в района - Габрово, Търново и околието. Принципно има сервиз на Тойота в Габрово, но не знам там дали са работили с подобен тип двигатели (GDI). Благодаря Ви предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Щом си с GDI, сложна работа. Само в Пловдив при Милен Загоров. Milen_z

Тъй, тъй.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа Колега!

Ако държиш на качествена диагностика аз също ще ти препоръчам колегата Милен от

Пловдив! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...