Премини към съдържание

осветление на арматурното табло


Препоръчано мнение

Здравейте,бих искал да попитам колегите които имат Пажеро 3 защо постоянно ми горят крушките на осветлението на климатика.Дали има значение ампеража на крушките или просто продават китайски боклуци които светят само в магазините.Не горят на веднъж,но в прулжение на един месец изгарят.Не мисля че имам някакъв проблем с токовете.Дайте съвет моля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам си попаднал на "кофти" партида крушки. За всеки случай може да си замериш как работи динамото, да не би случайнно да дава много високо напрежение. Аз смених всички изгорели, по таблото , климатик, бутони, преди около 5-6 месеца и до сега нямам нито една изгоряла. Като крушките които слагах са едни миниатурни с по 2 дълги крачета и си играх да ги намествам на мястото на изгорелите. Тогава гледах и такива - със светодиоди, които би трябвало да са с живот от порядъка на 10 000 часа, имаше различни рзмери и цветове, обаче цената им ме отказа. Не се сещам къде ги гледах и колко струваха но тогава ми се видяха скъпички. Поздрави

Редактирано от xcm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

може ли някой от Вас да ми даде сайт на който да си поръчам крушки за арматурното табло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...