Премини към съдържание

Space Star 1.9 Did 102 Hp- мнения


Препоръчано мнение

Здравeйте всички!

Мисля да си купя Space Star 1.9 DiD. Може ли да ми кажете какво трябва да гледам при огледа и кой сервиз бихте ми препоръчали.

Също така какви консумативи трябва да се сменят и колко ще ми струва.

Благодаря ви и се надявам и аз да стана горд притежател на Mitsubishi :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравeйте всички!

Мисля да си купя Space Star 1.9 DiD. Може ли да ми кажете какво трябва да гледам при огледа и кой сервиз бихте ми препоръчали.

Също така какви консумативи трябва да се сменят и колко ще ми струва.

Благодаря ви и се надявам и аз да стана горд притежател на Mitsubishi :icon_thumbup:

МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ НЕЩО ЧЕ ДНЕС ЩЕ ХОДЯ ДА Я ГЛЕДАМ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз бих ти казал ТОВА. Сайта, който сме направили е точно за това - да помага на хората. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ НЕЩО ЧЕ ДНЕС ЩЕ ХОДЯ ДА Я ГЛЕДАМ
:mitsu-smiley: Ами то доста е изписано по въпроса, можеш да започнеш от ТУК. Използвай и търсачката - много материал за четене ще намериш.

П.П Май сме писали едновременно със Светльо :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) При преглед на двигателя а в сервиза на РАТОЛА се оказа че има 1 или 2 подгряващи свещи за смяна. Освен това и съединителят е за смяна и задните биалетки. Това е общото състояние. Може ли да ме посъветвате дали това е сериозно или не като повреди. Може да ви се сторят нелепи моите въпроси но аз нищо не разбирам от коли :icon_blush: . Затова съм се ориентирал към :mitsu-smiley: за да нямам проблеми с колата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) При преглед на двигателя а в сервиза на РАТОЛА се оказа че има 1 или 2 подгряващи свещи за смяна. Освен това и съединителят е за смяна и задните биалетки. Това е общото състояние. Може ли да ме посъветвате дали това е сериозно или не като повреди. Може да ви се сторят нелепи моите въпроси но аз нищо не разбирам от коли :icon_blush: . Затова съм се ориентирал към :mitsu-smiley: за да нямам проблеми с колата
:mitsu-smiley: Ами от изброените неща по-сериозен проблем е само съединителя, просто защото ще струва по-скъпичко. Сменяй и карай спокойно. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) При преглед на двигателя а в сервиза на РАТОЛА се оказа че има 1 или 2 подгряващи свещи за смяна. Освен това и съединителят е за смяна и задните биалетки. Това е общото състояние. Може ли да ме посъветвате дали това е сериозно или не като повреди. Може да ви се сторят нелепи моите въпроси но аз нищо не разбирам от коли :icon_blush: . Затова съм се ориентирал към :mitsu-smiley: за да нямам проблеми с колата

Най добре е всичко да смениш, но най належащи са свещите, защото особено сутрин товариш мотора или стартера много, защото докато запали въртиш много, този дизел трябва да пали от 1/4 оборот .............следващото е биалетките, те ще ти тропат ,но нищо повече.........

Що се отнася за съединителя, трябва да се прецени колко е зле..............но и това не е много належащо да се смени..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КУПИХ СИ ГО СПЕЙСА :icon_dance:

благодаря ви много за мненията. Помогнахте ми да взема правилното решение :icon_thumbup:

Сега трябва да сменя ремъци, ролки, масла..... Може ли да ме ориентирате къде да отида (препоръки за сервиз) и от къде да си взема оригинални авточасти. Също така ми се налага да сменя предните гуми - да ми препоръчате някакви гуми. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КУПИХ СИ ГО СПЕЙСА :icon_dance:

благодаря ви много за мненията. Помогнахте ми да взема правилното решение :icon_thumbup:

Сега трябва да сменя ремъци, ролки, масла..... Може ли да ме ориентирате къде да отида (препоръки за сервиз) и от къде да си взема оригинални авточасти. Също така ми се налага да сменя предните гуми - да ми препоръчате някакви гуми. :mitsu-smiley:

:mitsu-smiley: За оригинални авточасти ще ти помогне Miroslav. Пиши му на ЛС. Иначе със сервизите е малко зле положението. Засега няма лоши отзиви от Немекс, можеш и във Виликар да идеш. Изборът си е твой. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...