Премини към съдържание

Препоръчайте ми гумаджийница, която работи до късно


Препоръчано мнение

Здравейте!

Вече трябва да се слагат летните гуми, а аз съм много зле с времето. Търся гумаджийница в София, която работи до късно- 9-10 часа или денонощна, което би било най-добрият вариант. Предпочитам да е в района на Дружба, Горубляне, Младост, защото ми е най-близо. Ако се сещате нещо пишете, аз ще потърся и другаде, дано открия нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В района на Красна Поляна към Овча Купел - Вианор - non stop преди ОМВ. Потърси в Гугъл за твоя район.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На ъгъла на "Горублянско ханче" в посока Пловдив, отвориха преди седмици сервиз за гуми(червен).От надписа се разбира, че е денонощен. Изглежда доста добре, дано ти свърши работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М.К.СЕРВИЗ

Ще ти свършат работа,говорил съм с момчето .Телефонат му съм ти го пратил на ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

В Дружба, на Лазаров има денонощен, ето от Google Streets:

 

https://www.google.bg/maps/@42.670105,23.383253,3a,75y,51h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1suRhl67m3NXcnklJcpdD2Pg!2e0?hl=en

 

Един път ми се наложи да лепя гума по нощите, залепи я, но ме натискаше да изправям джанти, което мен ме подразни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...