Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

джанти за Спей Стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, отдавна бях решил да кача звездичката на 15-ски джанти и с помоща на интернет си намерих. Така днес по куриер получих 4 бр. горе-долу добри джанти но се оказаха с по-различен размер от този който бяха обявени, вместо 15-4x114.3/6J-ет35 те са 15-4x114.3/7J-ет38. Та имам малко странен въпрос на който не намерих отговор в търсачката/ до колкото можах да я използван/. Мога ли да използвам тези джанти с подходящите гуми за да не се разправям с връщане и ходене по мъките. Колата е 1.3 2001г. Благодаря предварително на всички отзовали.се

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше попитал чичо Гугъл за "избор ширина на джанти според гума", първият отговор щеше да е този.

Иначе всички други размери са в норма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше попитал чичо Гугъл за "избор ширина на джанти според гума", първият отговор щеше да е този.

Иначе всички други размери са в норма.

 

Благодаря колега за нагледния отговор. Взех ги защото при запитване на продавача ми каза че са 6J, а като ги получих се оказаха 7J и като гледам няма да се разправям с връщане и т.н. ами ще карам с гуми на минимално допустимото. Благодаря още веднъж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...