Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star 1.9 DID


Препоръчано мнение

Здравейте, искам да разпитам за дадения модел на мицубиши .. всякаква информация би ми била полезна. Интересува ме фейслифта с целия фар и мигач. От коя година е фейслифтът, защото в някой обяви срещам 2005,2006 и даже имаше една 2007 уж, а в техническите характеристики пише до 2004. Моторът доколкото знам е на рено и общо взето и за сглобката чета, че не е японска и то като цяло дано поне частите са японски или по голямата част. 100 коня ли е, 101, 102 .. интересува ме дали хваща малкия данък, защото ако е така ще е супер.. ако не лошо :D. По интериора ми интересува километражът http://www.cars.bg/c1059876 на тази обява се вижда малко от него на едната снимка на кои модели се слага като години или като нещо друго или е просто е слаган допълнително ..и като цяло съм я харесал тази колица.. надявам се някой да каже мнение за нея. Друго, което искам да попитам е дали има модели с автопилот( и ако няма дали е възможно като при ВАГ групата да се добави). Някакви болежки или проблеми дали имат. Ако не е с оригиналното радио на борда ще излиза ли коя станция ще е. :rolleyes:

Редактирано от Niki1892
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c1059876

Не е 2006 година , защото 2004 година модела е спрян от производство. И 100 коня не е, а в големия данък влиза :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много НЕистини в една обява или това е нормално за Българския авто пазар.

Модела няма : ASR/Тракшън контрол, Аларма, най вероятно няма и Застраховка, понеже пише че нов внос.

Не е 100 коня - 102 коня е.

Не е евро 4 - евро 3 е.

Не е 2006 г - 2004г е, след 2004г модела не е произвеждан.

За колометрите се сещай сам !!!

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много НЕистини в една обява или това е нормално за Българския авто пазар.

Модела няма : ASR/Тракшън контрол, Аларма, най вероятно няма и Застраховка, понеже пише че нов внос.

Не е 100 коня - 102 коня е.

Не е евро 4 - евро 3 е.

Не е 2006 г - 2004г е, след 2004г модела не е произвеждан.

За колометрите се сещай сам !!!

:icon_clap:

Мерси за отговорите.. понеже гледам, че каращ същата .. данъкът как е.. има ли някаква възможност да се пише 74 киловата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На предната врата на лайсната има надпис СПОРТ или фАМИЛНА .Първата е 115 коня а втората мисля че беше 102 . Относно данъка наистина е голям (не много) , но си заслужава. Това от снимката е моята и това са реалните стойности .За да си сигурен разбери се със търговеца да я закараш на оторизиран сервиз да и направят диагностика (буксата за диагностика се намира пред скоростния лост) да я огледат и тогава плащай ! За модела мога да кажа само хубави неща . Жената я кара и не може да я съсипе ! http://picbg.net/u/7220/4248/791736.jpg[/img]

Редактирано от nbt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На предната врата на лайсната има надпис СПОРТ или фАМИЛНА .Първата е 115 коня а втората мисля че беше 102 . Относно данъка наистина е голям (не много) , но си заслужава. Това от снимката е моята и това са реалните стойности .За да си сигурен разбери се със търговеца да я закараш на оторизиран сервиз да и направят диагностика (буксата за диагностика се намира пред скоростния лост) да я огледат и тогава плащай ! За модела мога да кажа само хубави неща . Жената я кара и не може да я съсипе ! http://picbg.net/u/7220/4248/791736.jpg[/img]

Много искам да ми покажеш СПОРТ с дизелов двигател :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...