Премини към съдържание

Проблем с осветлението на купето!


Velikov78

Препоръчано мнение

Здр съфорумци,имам следния проблем с мицуто- при затваряне на вратите лампите за осветление на купето продължават да си светят!?! Пробвах какво ли не включително да развия четирите стоп машинки на вратите и да ги пръсна с WD-40(нямаше никакъв ефект). Забелязах обаче че след свалянето на + клемата и изчакване около 10минути нещата се оправят но за мое съжаление временно.Още щом сваля капака на двигателя и пробвам дали всичко е наред се оказва че лампите отново не гаснат??? Въпросът ми е дали някои се е зблъсквал с подобен проблем и дали има евентуално някакво реле(модул) за осветлението и къде да го търся евентуално???? Мицубиши Лансер 1.5 109к.с. 2008г базовата модификация. Благодаря предварително!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здр съфорумци,имам следния проблем с мицуто- при затваряне на вратите лампите за осветление на купето продължават да си светят!?! Пробвах какво ли не включително да развия четирите стоп машинки на вратите и да ги пръсна с WD-40(нямаше никакъв ефект). Забелязах обаче че след свалянето на + клемата и изчакване около 10минути нещата се оправят но за мое съжаление временно.Още щом сваля капака на двигателя и пробвам дали всичко е наред се оказва че лампите отново не гаснат??? Въпросът ми е дали някои се е зблъсквал с подобен проблем и дали има евентуално някакво реле(модул) за осветлението и къде да го търся евентуално???? Мицубиши Лансер 1.5 109к.с. 2008г базовата модификация. Благодаря предварително!!! :)

Вече и свалянето на клемата не помага!!! Светят си плафончетата докато аз не ги изгася от копчетата!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр съфорумци,имам следния проблем с мицуто- при затваряне на вратите лампите за осветление на купето продължават да си светят!?! Пробвах какво ли не включително да развия четирите стоп машинки на вратите и да ги пръсна с WD-40(нямаше никакъв ефект). Забелязах обаче че след свалянето на + клемата и изчакване около 10минути нещата се оправят но за мое съжаление временно.Още щом сваля капака на двигателя и пробвам дали всичко е наред се оказва че лампите отново не гаснат??? Въпросът ми е дали някои се е зблъсквал с подобен проблем и дали има евентуално някакво реле(модул) за осветлението и къде да го търся евентуално???? Мицубиши Лансер 1.5 109к.с. 2008г базовата модификация. Благодаря предварително!!! :)

....имате проблем с ЕТАКТ-а на колата, или т.нар. модул "комфорт" ,,,,намира се при таблото с бушоните отпред при мотора.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там има едни малки черни кутиики наподобявашти релета(около 5-6 на брои), някои от тях ли е ? Ако може по подробно обяснение или снимка за да знам кое точно трябва да сменя.Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравеите колеги. Даите някакви идеи за този проблем. До сега неми пречеше особенно но тук от около месец забелязах че след престои от около 2-3 часа акумолатора ми пада!!! Та ако някои знае къде точно се намира този Модул Комфорт да казва че луд полудях!!! Оказва се че се е бъгнал и неизключва остава постоянно включен и черпи ток около 1.5 ампера. Това го установиха на нашия ел сервиз в Несебър но не можаха да установят кое точно е съответния модул.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги. Даите някакви идеи за този проблем. До сега неми пречеше особенно но тук от около месец забелязах че след престои от около 2-3 часа акумолатора ми пада!!! Та ако някои знае къде точно се намира този Модул Комфорт да казва че луд полудях!!! Оказва се че се е бъгнал и неизключва остава постоянно включен и черпи ток около 1.5 ампера. Това го установиха на нашия ел сервиз в Несебър но не можаха да установят кое точно е съответния модул.

 

В Бургас няма ли Балакн стар?! Не че са светила, но може и да свършат работа. Най-малкото ще ти преинсталират софта на ETACS-а.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги оправих си го сам, оказа се един допълнително монтиран светодиод в предна дясна врата!!! Беше изгорял и явно нещо е укъсил но след като му отскубнах жиците нещата се нормализираха. Благодаря все пак на тези който се опитаха да ми помогнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...