Премини към съдържание

Ляв амортисьор


mihail30

Препоръчано мнение

Имам един проблем със SPEIS STAR 2002г. 1.9DID. Когато купих колата се чуваше едно прещракване от лявата страна като дам пълен десен.Отидох при майстор и ми каза че е заминала тарелката,лагера и тампона на амортисьора.Смени лагера и тампона обаче не е успял да намери тарелка и го побългарил.И след месец проблема започна пак се усеща леко на моменти прещракване.Някой знае ли как да се реши проблема трайно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имам един проблем със SPEIS STAR 2002г. 1.9DID. Когато купих колата се чуваше едно прещракване от лявата страна като дам пълен десен.Отидох при майстор и ми каза че е заминала тарелката,лагера и тампона на амортисьора.Смени лагера и тампона обаче не е успял да намери тарелка и го побългарил.И след месец проблема започна пак се усеща леко на моменти прещракване.Някой знае ли как да се реши проблема трайно?

 

А този модел SPEIS STAR нов ли е или някой рядък произвеждан от Мицубиши? :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един проблем със SPEIS STAR 2002г. 1.9DID. Когато купих колата се чуваше едно прещракване от лявата страна като дам пълен десен.Отидох при майстор и ми каза че е заминала тарелката,лагера и тампона на амортисьора.Смени лагера и тампона обаче не е успял да намери тарелка и го побългарил.И след месец проблема започна пак се усеща леко на моменти прещракване.Някой знае ли как да се реши проблема трайно?

.....като си поръчате тарелка и я смените.....но за всеки случай си поръчайте и още един лагер....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....като си поръчате тарелка и я смените.....но за всеки случай си поръчайте и още един лагер....

От къде мога да си купя тарелка защото нещо не успявам да намеря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз имам същия проблем!

И ти ли си с дизел ? . Ако не си, имам 2 читави тарелки, ама са от бензинка и са с по малък диаметър .:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Benzin съм 1.3

2003 space star

Ако ми намериш капак преден св металик си златен

Е ти тарелка още не си намерил, започна и за капаци да мечтаеш .:D

Съжалявам, ама си много нова година, тези тарелки които имам са за 1.3 до 2000 г.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Падна ми мазилка от блока върху колата преди време когато имаше буря и немоа намеря капак

Няма ли във някоя морга,виж във карс има дота обяви за коли на части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...